Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Range Rover i Palm Studio łączą siły w staraniach o nasz well-being

Nacisk na well-being i życie w zgodzie z samym sobą doskonale wpisuje się w misję Range Rovera, który łamiąc konwencje i wykraczając poza motoryzacyjny schemat, stawia sobie za cel również wspieranie aktywnego życia.
.get_the_title().

Well-being nie jest pojęciem abstrakcyjnym. To dążenie do poczucia samospełnienia i szczęścia, to funkcjonujące w harmonii ciało i umysł. Dobrostan pozwala nam sprostać nawet trudniejszym zadaniom codzienności, jak i odnosić sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. To stan domyślny, jednak we współczesnym świecie prowadzić do niego może jedynie świadomy wybór tego co jemy, jak odpoczywamy, ile i jak się ruszamy, jakimi ludźmi się otaczamy i wiele więcej.

Well-being jest oznaką samoświadomości oraz prawdziwej uważności, a prawdziwe liderki i prawdziwi liderzy powinni swoimi działaniami starać się go maksymalnie rozpowszechniać. To właśnie dlatego Range Rover rozpoczął współpracę z warszawskim Palm Studio.

Dążenie do poczucia szczęścia i dobrostanu jest bowiem jedną z podstawowych ludzkich potrzeb. Jednak nieustający pęd życia i powszechne przebodźcowanie powodują, że tak rozumiany well-being przestaje być dla nas priorytetem. Butikowe centrum treningowe Palm Studio w Warszawie, w którym wnętrza inspirowane są miłością do ruchu oraz idei work-life balance, chce na powrót naszą uwagę skierować w stronę własnego rozwoju i odczuwania radości. To stworzone z pasji do ruchu i podróży miejsce wyróżniają kojące kolory ziemi wraz z przygaszonym światłem, a także naturalne elementy wyposażenia, takie jak tynki gliniane, drewno i naturalne kamienie. Klimat wyciszenia i ukojenia podkreślają spokojna muzyka oraz brak butelkowanej wody w plastiku. To wszystko stanowi idealną scenerię dla kreatywnego podejścia do ćwiczeń grupowych i indywidualnych.

Palm Studio łączy tradycyjne ruchy z nurtami współczesnymi, jednak dba nie tylko o ciało, lecz również o ducha i zmysły. Tę swoistą równowagę udaje się utrzymać poprzez wykonywanie różnorodnych: spokojnych i intensywnych ćwiczeń na reformerach Allegro 2 firmy Balanced Body. To bowiem sprzęt nie tylko do pilatesu, można na nim wykonać również trening funkcjonalny, tabatę czy stretching, wzmacniając zarówno siłę ciała, jak i mentalną.

Nacisk na well-being i życie w zgodzie z samym sobą doskonale wpisuje się w misję Range Rovera, który łamiąc konwencje i wykraczając poza motoryzacyjny schemat, stawia sobie za cel również wspieranie aktywnego życia.

Range Rover jest od zawsze liderem stawiającym na aktywność – pozwala się samorealizować bez względu na fakt, na jakie wyzwania postawimy. Wysoki uciąg modeli marki pozwala na bezpieczne holowanie przyczep ze sprzętem do sportów wodnych – od skuterów po żaglówki. Specjalne bagażniki dachowe umożliwiają przewóz sprzętu, jak np. deski surfingowej czy kajaka. Legendarny napęd AWD Land Rovera jest idealny również do jazdy w zimowych warunkach.

Minimalizm i szlachetne materiały zastosowanie w samochodach Range Rover dają ukojenie dla zmysłu wzroku, są wyrazem naszej samoświadomości oraz pewności siebie, właściwej liderom znającym swoją wartość. Oszczędna forma, wysoka jakość materiałów i realnie poprawiające możliwości samochodu funkcje (np. Terrain Response) to ucieleśnienie powściągliwego korzystania ze swoich przewag, stojącego w kontraście do obecnego na rynku przerysowanego designu i krzykliwego komunikowania cech technicznych.

Podróż modelami marki Range Rover sprzyjała dobremu samopoczuciu i pełnej koncentracji.

Znajdujący się system poprawy jakości powietrza w kabinie Cabin Air Purify przechwytuje zanieczyszczenia, kurz i pyłki, ale też nawilża powietrze, neutralizuje patogeny wirusów i dba o właściwe stężenie dwutlenku węgla. Wszechstronność nadwozi i układów napędowych Range Rovera służy realizacji marzeń i pasji ich użytkowników. To przykład nowoczesnego luksusu, który nie ogranicza, ale daje więcej możliwości. Wysoki uciąg pozwala holować np. sprzęt do sportów wodnych, akcesoria pozwalają przewozić np. rowery czy narty. Wysokie zdolności terenowe pozwalają docierać w miejsca niedostępne dla innych, a przestronne bagażniki – zabrać ze sobą wszystko to, co potrzebne i przyjemne.

Tak wspierając dobrostan, Range Rover i Palm Studio okazują się naturalnymi partnerami. Obie marki znalazły wspólne płaszczyzny, aby pomóc w dążeniu do najlepszej wersji siebie, poprawy jakości życia i samorealizacji. Dla specjalnej grupy gości przewidziane są zajęcia pilates w nieszablonowej scenerii, spotkania z wyjątkowymi mówcami z dziedziny wellbeing’u i program jazd testowych samochodami Range Rover.

MOTO