Samsung wypuścił najszybszą pralkę na świecie, którą można kontrolować przez smartfona

Jej proces prania jest krótszy o 50 proc. niż w normalnych pralkach, a wraz z wbudowaną suszarką jest w stanie zamienić brudny kosz ciuchów w czystą stertę ubrań w 39 minut. Przeczytajcie, czym jeszcze wyróżnia się ten produkt.
.get_the_title().

Konkurencja na rynku AGD jest duża i wymusza kreatywność producentów – innowacje gonią kolejne innowacje. Dlatego też marka Samsung nie próżnuje i wypuszcza na rynek w tym roku nowy model pralki Quick Drive, której pełen program prania to jedyne 39 minut. Jeśli do tego zafundujemy sobie nową suszarkę marki, pełen cykl – od kosza brudnych ciuchów do czystej sterty ubrań – potrwa jedynie 2 godziny. Koszt pralki będzie oscylował w przedziale cenowym: od 3. do 6. tys zł. Urządzenie naszpikowane jest nowymi technologiami, a do tego odznacza się przyjemnym designem.

Co jest takiego innowacyjnego w nowej pralce Samsunga?

1. Całkiem inny bęben

W pralce rusza się bęben – to każdy wie, ale w pralce Quick Drive rusza się także tylna ściana. Pralka wprawia w ruch tkaniny w dwóch kierunkach, nie tylko góra dół, ale też poziomo, jednocześnie ruszając się tak, że ich nie niszczy. Poziom zniszczenia mechanicznego jest o 20 proc. mniejszy. Bęben został wzbogacony także o system Eco Drum Clean+, który go samodzielnie wyczyści.

2. Aplikacja Q-rator

Ta podpowie, jaki program wybrać. Pralka z inteligentnym asystentem prania sprawi, że nikt w domu nie będzie mógł się wymigiwać od robienia prania, bo przecież pralka sama podpowie co i jak. Proste.

3. Technologia EcoBubble

Czyli efektywny system prania bąbelkowego w niskich temperaturach.

4. Silnik Digital Inverter

Pracuje cicho i zużywa mniej prądu, jednocześnie zapewniając dokładność prania i dbałość o tkaniny.

5. System AddWash

Coś dla zapominalskich, którzy zawsze po włączeniu pralki znajdują na podłodze skarpetki. Dzięki AddWash można dorzucić zapomniane rzeczy w trakcie prania przez małe okienko.

6. Wi-Fi – Smart Control

Możliwość zdalnej kontroli i monitoringu pralki poprzez smartfona. Możemy ją włączyć, siedząc za biurkiem, i otrzymamy powiadomienie, kiedy pralka skończy pranie.

Do tego system wyciszający, czyli Vibration Reduction Technology, czujniki poboru wody i wagi Auto Optimal Wash i grzałka antykorozyjna Anti-Scale Heater. Zobaczcie, jak produkt prezentuje się na poniższym filmie!

MOTO