Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Samsung wypuścił najszybszą pralkę na świecie, którą można kontrolować przez smartfona

Jej proces prania jest krótszy o 50 proc. niż w normalnych pralkach, a wraz z wbudowaną suszarką jest w stanie zamienić brudny kosz ciuchów w czystą stertę ubrań w 39 minut. Przeczytajcie, czym jeszcze wyróżnia się ten produkt.
.get_the_title().

Konkurencja na rynku AGD jest duża i wymusza kreatywność producentów – innowacje gonią kolejne innowacje. Dlatego też marka Samsung nie próżnuje i wypuszcza na rynek w tym roku nowy model pralki Quick Drive, której pełen program prania to jedyne 39 minut. Jeśli do tego zafundujemy sobie nową suszarkę marki, pełen cykl – od kosza brudnych ciuchów do czystej sterty ubrań – potrwa jedynie 2 godziny. Koszt pralki będzie oscylował w przedziale cenowym: od 3. do 6. tys zł. Urządzenie naszpikowane jest nowymi technologiami, a do tego odznacza się przyjemnym designem.

Co jest takiego innowacyjnego w nowej pralce Samsunga?

1. Całkiem inny bęben

W pralce rusza się bęben – to każdy wie, ale w pralce Quick Drive rusza się także tylna ściana. Pralka wprawia w ruch tkaniny w dwóch kierunkach, nie tylko góra dół, ale też poziomo, jednocześnie ruszając się tak, że ich nie niszczy. Poziom zniszczenia mechanicznego jest o 20 proc. mniejszy. Bęben został wzbogacony także o system Eco Drum Clean+, który go samodzielnie wyczyści.

2. Aplikacja Q-rator

Ta podpowie, jaki program wybrać. Pralka z inteligentnym asystentem prania sprawi, że nikt w domu nie będzie mógł się wymigiwać od robienia prania, bo przecież pralka sama podpowie co i jak. Proste.

3. Technologia EcoBubble

Czyli efektywny system prania bąbelkowego w niskich temperaturach.

4. Silnik Digital Inverter

Pracuje cicho i zużywa mniej prądu, jednocześnie zapewniając dokładność prania i dbałość o tkaniny.

5. System AddWash

Coś dla zapominalskich, którzy zawsze po włączeniu pralki znajdują na podłodze skarpetki. Dzięki AddWash można dorzucić zapomniane rzeczy w trakcie prania przez małe okienko.

6. Wi-Fi – Smart Control

Możliwość zdalnej kontroli i monitoringu pralki poprzez smartfona. Możemy ją włączyć, siedząc za biurkiem, i otrzymamy powiadomienie, kiedy pralka skończy pranie.

Do tego system wyciszający, czyli Vibration Reduction Technology, czujniki poboru wody i wagi Auto Optimal Wash i grzałka antykorozyjna Anti-Scale Heater. Zobaczcie, jak produkt prezentuje się na poniższym filmie!

MOTO