Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Glovo pomoże Ci kupić prezenty na ostatnią chwilę

Kupowanie prezentów na ostatnią chwilę może być proste i przyjemne.
.get_the_title().

Wigilia coraz bliżej. Jeśli chodzi o przygotowania, istnieją różne strategie. Niektórzy już w listopadzie zamawiają prezenty, na początku grudnia pieką pierniczki, potem ubierają choinkę, rozpoczynają świąteczne zakupy i porządki, bo już 23 grudnia cieszyć się, że wszystko jest gotowe, a 24 tylko elegancko się ubrać, zastawić stół i czekać na najbliższych.

Inni odsuwają od siebie myśl o Świętach tak długo, jak to tylko możliwe, jedzenie na wigilijny stół zamawiają z ulubionej restauracji, a prezenty kupują w ostatniej chwili.

To ostatnie bywa szczególnie ryzykowne. Przedświąteczny szał to w końcu gigantyczne tłumy i ogromne kolejki w galeriach handlowych, przetrzebione półki, zawyżone ceny, a do tego w pakiecie charakterystyczna nerwowa atmosfera. Kiedy się o tym myśli, aż odechciewa się odwiedzania sklepów. I wtedy niektórym przychodzi do głowy, żeby poszukać prezentów w internecie. Warto jednak krytycznym okiem spojrzeć na kalendarz, by ocenić, czy faktycznie istnieje szansa, że paczki do nas dotrą. Można sobie dzięki temu oszczędzić nerwów i obgryzania paznokci tuż przed pierwszą gwiazdką…


Najlepiej by było, gdyby kwestię prezentów dało się rozwiązać szybko i gładko – nawet na kilka dni przed Świętami. Na szczęścia taka możliwość istnieje! Glovo może wam pomóc w kupowaniu prezentu i sprawić, że zatłoczone galerie handlowe i nerwowe oczekiwanie na zamówioną dawno temu paczkę nie będzie was dotyczyć.

Choć aplikację najczęściej wykorzystuje się do zamawiania jedzenia z restauracji, Glovo oferuje też dowóz zakupów ze sklepów spożywczych i wielobranżowych, marketów, drogerii, sklepów odzieżowych i tych ze sprzętem elektronicznym.

A to daje naprawdę szerokie pole do popisu. Świetna kawa, oryginalny zestaw kosmetyków, dobre słuchawki, a może coś zupełnie innego? Decyzja należy do was! Wystarczy, że ją podejmiecie, zamówicie prezenty przez Glovo, a kurier przywiezie je wam o dogodnej dla was godzinie.

Oczywiście zakup prezentów na ostatnią chwilę nie dotyczą wyłącznie tych, którzy i tak wszystko przekładają na później.

Często zdarza się tak, że tuż przed Wigilią dowiadujecie się o tym, że przy stole pojawi się dodatkowy gość.

Nowy chłopak kuzynki, mieszkająca na co dzień zagranicą ciocia, która nieoczekiwanie postanowiła wpaść w odwiedziny, albo przyjaciółka, której posypały się świąteczne plany. I taka osoba także zasługuje na to, by znaleźć coś pod choinką! Dzięki Glovo także zorganizowanie prezentu dla nieoczekiwanego gościa stanie się znacznie prostsze.

Zdjęcie główne: Kira auf der Heide/Unsplash

PREZENTY