Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

WASTE LESS, BUY SMART: PHLOV, czyli kosmetyczna marka Anny Lewandowskiej

Wielozadaniowe, naturalne i wegańskie kosmetyki, które dbają nie tylko o skórę, lecz także o… doskonały nastrój w duchu waste less.
.get_the_title().

PHLOV (czytaj flow) to marka, za którą stoi Anna Lewandowska i Justyna Żukowska-Bodnar. Pierwszej założycielki nie trzeba przedstawiać, druga to wielokrotnie nagradzana twórczyni kosmetyków, od kilkunastu lat związana z branżą kosmetyczną. Połączyło je podobne spojrzenie na pielęgnację. Ich kosmetyki nie są kompromisem tylko przemyślanymi produktami, a nad wspólną marką pracowały prawie trzy lata.

W swoich recepturach PHLOV, jako pierwsza marka kosmetyczna w Polsce, inspiruje się wiedzą z dziedziny neuronauki, a dokładniej zagadnieniem połączenia BRAIN-SKIN. Okazuje się, że to istotny kanał komunikacji, który działa w dwóch kierunkach. PHLOV stara się oddziaływać zatem na wszystkie zmysły zachęcając do celebracji codziennej pielęgnacji.

Co znajdziecie w opakowaniach z materiałów nadających się do recyklingu, takich jak BIO-PET, szkło i trzcina cukrowa? Opatentowane surowce aktywne, roślinne soki z brzozy i korzenia yakon, bioaktywne wody owocowe, fermentowane minerały, superowoce, synbiotyki, ekstrakty z grzybów oraz adaptogenów, ekstrakt z fitoplanktonu.

PHLOV na święta przygotowało sporo nowości, zestawów prezentowych i zniżki. Zestawy kupimy obecnie ze zniżką -20%.

Zestaw Bestsellerów – produkty, które pokochały tysiące kobiet

Produkty z Zestawu Bestsellerów to hity marki Phlov, najchętniej wybierane przez klientki. Cechuje je ogromna wszechstronność i skuteczne działanie. W jego skład wchodzi NEWBORN STAR – odmładzający booster z bakuchiolem oraz stabilną formą witaminy C, DIAMOND LOOK, czyli uwielbiany przez Annę Lewandowską, rozświetlający krem do twarzy, a także ALL YOU NEED IS LASH, czyli skoncentrowane serum do rzęs, które sprawia, że stają się one dłuższe, grubsze, a także gęstsze.

Kalendarz Adwentowy, to świetny pomysł na prezent dla podróżniczki

Znajdziemy w nim aż 24 kosmetyki w mniejszych rozmiarach, które można zabrać ze sobą.

Limitowany Kalendarz Adwentowy Phlov to 24 szufladki wypełnione poręcznymi wydaniami bestsellerów do twarzy, włosów i ciała, w tym dwoma wyjątkowymi produktami, które nie będą dostępne nigdzie indziej. Oprócz tego znajdziecie w nim kilka niespodzianek dla domowego SPA. To wspaniały pomysł jako prezent pod choinkę – można otworzyć wszystkie 24 niespodzianki jednocześnie.

zródło: informacje prasowe

PREZENTY