Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Sonos w parze na Walentynki

Przedstawiamy prezenty w sam raz na Walentynki, które będą wyrazem miłości do muzyki. Sparowane głośniki po prostu brzmią lepiej, a Sonos przygotował dla Was gotowe zestawy promocyjne.
.get_the_title().

Głośniki Sonos to gwarancja fantastycznego dźwięku i świetnego designu, do tego mają przyjazny interfejs i są wykonane z dbałością o szczegóły. Marka dba o stałe unowocześnienia i aktualizacje. Sonos przygotował spore rabaty dla par. Nie, nie musisz mieć pary, możesz być singlem – sparowane będą głośniki i to wystarczy. Wybraliśmy dla Was kilka fajnych zestawów. Sparuj dwa głośniki, by osiągnąć zachwycająco szczegółowe brzmienie stereofoniczne.

1. Para na każdą przygodę

Co dwa głośniki Roam, to nie jeden. Najmniejsze, ale całkiem potężne głośniki przenośne Sonos Roam nie dość, że występują w pięknych kolorach, to jeszcze amerykańska marka dba o to, żeby były coraz doskonalsze. Pięknie wyglądają we wnętrzu (możesz je ustawić pionowo lub poziomo, a inteligentny głośnik sam rozpozna pozycje i dostosuje dźwięk do położenia) i z łatwością zabierzesz je w podróż.

Możesz przenosić muzykę w obrębie domu oraz w plenerze. Roam to lekkie, idealne na wyjścia, przenośne i inteligentne głośniki. Możesz je grupować, aby odtwarzały treści w idealnej synchronizacji – wystarczy, że umieść oba głośniki w tym samym pomieszczeniu i w aplikacji Sonos stworzysz parę stereofoniczną, aby uzyskać bardziej szczegółowy dźwięk i szerszą scenę dźwiękową.

Roam jest bardzo wytrzymały dzięki amortyzującym materiałom oraz stopniowi ochrony IP67 przed dostępem wody i pyłu. Wydajny akumulator pozwala odtwarzać muzykę i inne treści przez wiele godzin. W domu możesz słuchać przez Wi-Fi, sterować za pomocą aplikacji Sonos, głosu i Apple AirPlay 2. Gdy jesteś poza domem, korzystaj z Bluetooth.
Cena w parze: 1708 zł, oszczędzasz 190 zł

2. Para nomadów

Dzięki tej parze inteligentnych głośników przenośnych poczujesz potężne brzmienie Sonos w całym domu i poza nim. To bezprzewodowy system dźwięku przestrzennego. Wybierając zestaw Move 2 i Roam, możesz cieszyć się muzyką i sterowaniem głosowym w dwóch pomieszczeniach. Możesz strumieniowo przesyłać treści ze wszystkich ulubionych serwisów i urządzeń przez Wi-Fi i Bluetooth.

Move 2 to mocny głośnik, który sprawdzi się podczas korzystania na zewnątrz, jak i w dużych pomieszczeniach. Ultraprzenośny Roam sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach lub podczas wycieczek. Na te dłuższe można zabrać oba głośniki.

Move 2 to zmodernizowany, najpotężniejszy głośnik przenośny Sonos, który zapewni brzmienie stereofoniczne gdziekolwiek zechcesz. Odtwarza muzykę nawet przez 24 godziny. Stopień ochrony IP56 sprawia, że jest odporny na pył i wodę. Pojedynczy głośnik wysokotonowy został zastąpiony dwoma, tworząc scenę dźwiękową z brzmieniem stereofonicznym o wyższej wierności odtwarzania. Precyzyjnie dostrojony głośnik niskotonowy daje  głębokie, dynamiczne i wyraźne basy.

Cena w parze: 3.008 zł (oszczędzasz 340 zł)

3. Domator i imprezowicz

Dzięki tej parze głośników Sonos Era 100 oraz Sonos Move 2 możesz cieszyć się potężnym brzmieniem stereofonicznym w całym domu i poza nim. Muzykę, radio, podcasty, audiobooki odtworzysz przez Wi-Fi i Bluetooth. Możesz puścić inne treści na każdym głośniku, ale też łatwo je grupować i słuchać idealnie zsynchronizowanych treści w różnych pomieszczeniach. Dzięki przenośnej i odpornej na warunki atmosferyczne konstrukcji oraz akumulatorowi Move 2 działa cały dzień. Co fajne w tym zestawie, możesz z łatwością rozciągnąć system dźwiękowy na przestrzeń wokół domu i słuchać w podróży.

Oba głośniki obsługują polecenia głosowe, umożliwiając sterowanie muzyką i nie tylko bez użycia rąk z Sonos Voice Control i Amazon Alexą.

Cena w parze: 3.368 zł (oszczędzasz 380 zł)

Dobrana para

Zestaw dwupokojowy z Era 100 to klasyk i częsty wybór. Odmieni dwa pomieszczenia dzięki bogatemu dźwiękowi stereofonicznemu, głębokiemu basowi i sterowaniu głosowemu. Głośnik Era 100 to kultowy głośnik Sonos One w nowej odsłonie. Jest trochę większy od swojego poprzednika, ale nadal to mały (choć potężny!) głośnik przenośny. Czym jeszcze się różni? Najnowszym oprogramowaniem, ulepszoną akustyką i designem, który zapewnia świetne brzmienie stereo i głębszy bas. Dwa głośniki wysokotonowe przesyłają wysokie częstotliwości, aby zapewnić brzmienie stereo. Głośnik średniotonowy oferuje głębokie basy.

Domowe seanse kinowe z dwoma Era 100 w roli tylnych głośników do soundbara zyskają system dźwięku przestrzennego.

Postaw te głośniki w różnych miejscach w domu, aby słuchać w wielu pomieszczeniach. Sparuj głośniki w jednym pomieszczeniu, by osiągnąć jeszcze bardziej szczegółowe brzmienie. Możesz ich również użyć jako tylnych głośników z soundbarem Sonos, aby zyskać wszechogarniający dźwięk przestrzenny. Z łatwością skonfigurujesz urządzenia za pomocą aplikacji Sonos. Przesyłanie strumieniowe treści dźwiękowe przez Wi-Fi i Bluetooth. Korzystaj ze sterowania bez użycia rąk z Sonos Voice Control i Amazon Alexą.

Cena w parze: 2428 zł (oszczędzasz 270 zł) 

materiał powstał we współpracy z marką Sonos

PREZENTY