Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Strefa muzyczna, czyli pomysły na prezenty dla audiofila

Sonos zadba o dźwięk w Twoim domu i poza nim. Nad jakością dźwięku pracowali inżynierowie dźwięku, producenci muzyczni, laureaci nagród Grammy i Oskarów. Tu świetny design łączy się z innowacyjnymi rozwiązaniami.
Sonos One to zaskakująco potężny inteligentny głośnik, który nie zajmuje wiele miejsca, z którym połączysz się i skomunikujesz na wiele sposobów.

Sonos One - kompaktowy, inteligentny głośnik

Nasz ulubieniec: Sonos One to szczegółowy dźwięk i bogatszy bas, zamknięty w małym, designerskim głośniku. Dźwięk idealnie dostosowany do pomieszczenia gwarantuje technologia Trueplay.

Sonos One zmieści się wszędzie, pasuje do każdego wnętrza. Rozpoczęcie muzycznej przygody z tym urządzeniem to kilka łatwych kroków w aplikacji Sonos.

Możemy przesyłać strumieniowo muzykę, podcasty i audiobooki ze wszystkich ulubionych serwisów. Możemy przesyłać muzykę bezpośrednio z iPhone’a, iPada lub Maca, a następnie poprosić Siri o zwiększenie głośności z poziomu Twojego urządzenia. Taka inteligentna muzyczna zabawka, która zachwyci każdego.

Stuknij lub przesuń palcem po przyciskach dotykowych, aby zatrzymać odtwarzanie muzyki, zmienić poziom głośności, pominąć utwór i nie tylko.

Cena: 999 zł

Banner Image
Banner Image
Hollywood at Home? Sonos Beam to kinowa jakość dźwięku w domu. Kompaktowy soundbar może leżeć na szafce RTV lub zostać przymocowany do ściany uchwytem.

Sonos Beam, soundbar nowej generacji

Sonos Beam to potężny głośnik z technologią 3D Dolby Atmos – gwarantujący przestrzenny dźwięk, który Was pochłonie. Jak to działa? Dolby Atmos działa na zasadzie obiektów w przestrzeni trójwymiarowej, a każdy z nich to osobne źródło dźwięku. Kroki w filmie czy samochody wyścigowe w grze – usłyszymy w tym miejscu, w którym powinny być. To gwarantuje całkiem inny odbiór.

Sonos Beam to ponadczasowy, elegancki design naszpikowany innowacyjnymi rozwiązaniami. Nad dostrojeniem sprzętu pracowali inżynierowie dźwięku, producenci muzyczni, laureaci nagród Grammy i Oskarów. Możemy też dopasować dźwięk do pomieszczenia dzięki technologii Trueplay.

Głośnik oferuje dostęp do ponad 100 serwisów streamingowych przez aplikację Sonos. Za jej pomocą można też sterować. Można go obsługiwać także za pomocą pilota od telewizora, asystentów głosowych, czy aplikacji serwisów streamingowych.

Głośnik jest kompatybilny z HDMI-ARC, więc wspiera nowe formaty audio: Amazon Music Ultra HD i Dolby Atmos Music.

Cena: 2199 złotych.

Banner Image
Banner Image
Kompaktowy i mobilny sprzęt, dostrojony przez najlepszych inżynierów dźwięku zapewnia bogaty dźwięk z klarownością i głębią typową dla większego głośnika.

Roam – głośnik przenośny

Świetny dźwięk w domu i w plenerze? Sonos Roam to rozwiązanie mobilne, które zachwyci wymagającego odbiorcę. Działa z domowym systemem Sonos za pośrednictwem Wi-Fi, a poza domem przełącza się automatycznie na Bluetooth i łączy ze sparowanym urządzeniem.

Roam odtwarza treści z ponad 100 serwisów streamingowych i można nim łatwo sterować za pomocą aplikacji Sonos, Apple AirPlay 2, z poziomu aplikacji muzycznej, a także przy użyciu asystentów głosowych. Funkcja automatycznego dostrojenia urządzenia do warunków akustycznych otoczenia Automatic Trueplay działa zarówno podczas streamu przez Wi-Fi, jak i Bluetooth.

Głośnik ma certyfikat odporności na wodę i kurz IP67. Gumowane podstawki na górze i dole urządzenia ograniczą negatywne skutki upadków i gwarantują stabilność. Akumulator zapewni do 10 godzin nieprzerwanej pracy i do 10 dni pracy w trybie uśpionym.

Cena 899 zł.

Banner Image
Banner Image
Sonos Arc to inteligentny soundbar w którym zastosowano 11 wydajnych głośników, w tym dwa skierowane w górę dla efektu audio 3D. Możemy cieszyć się najlepszą muzyką, filmami i serialami. 

Sonos Arc – soundbar klasy premium

Szeroka scena dźwiękowa i intensywny bas? Sonos Arc to inteligentny soundbar, który zapewni to wszystko i wiele więcej. W strojeniu Arc brał udział zespół nagrodzonych Oscarami inżynierów dźwięku.

Arc automatycznie dostosowuje profil dźwięku do ustawienia kina domowego, rodzaju i źródła odtwarzanych treści oraz systemu stereo, Dolby Digital 5.1 lub Dolby Atmos. Technologia  Trueplay dostosowuje dźwięk do pomieszczenia. Audio w wersji 3D wciągnie Cię w film jeszcze bardziej.

Sterujemy Arc za pomocą aplikacji Sonos, w której znajdziemy m.in. funkcje poprawy jakości odtwarzanej mowy, czy sprytny tryb nocny, który tłumi np. dźwięk głośnych eksplozji. Arc sterujemy też pilotem telewizora lub głosowo.

Arc jest dostępny w dwóch matowych wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej. Soundbar można postawić na stoliku z telewizorem lub zamontować na ścianie, wykorzystując do tego specjalny uchwyt.

Cena: 4599 złotych

 

Banner Image
Banner Image
Wzmocnij doznania słuchowe dzięki krystalicznie czystemu, przestrzennemu dźwiękowi stereofonicznemu.

Sonos Five

Sonos Five to nowa odsłona najmocniejszego muzycznego głośnika producenta, czyli Play:5. 3 głośniki niskotonowe gwarantują potężny bas, para głośników wysokotonowych szeroko rozprasza dźwięk.

Five dobrze wpasuje się w każdą przestrzeń. Urządzenie można ustawić poziomo i wykorzystywać jako pojedynczy głośnik lub sparować dwa głośniki ustawione pionowo. Sonos Five można też podłączyć do gramofonu, aby odtwarzać płyty winylowe. Produkt jest dostępny w wersjach czarnej i białej.

Aplikacja Sonos zapewnia wsparcie dla technologii audio o wyższej rozdzielczości, pozwala łatwiej wyszukiwać treści, kontrolować dźwięk i dostosowywać system do własnych potrzeb dzięki nowym opcjom, takim jak zapisywanie grup pomieszczeń.

Cena: 2799 zł 

Banner Image
Banner Image

PREZENTY