Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

WASTE LESS, BUY SMART: album Homebook Design vol. 7

Odpowiedzialny design i ponadczasowe wnętrza - to sedno najnowszego wydania albumu Homebook Design vol. 7.
.get_the_title().

Platforma Homebook.pl już po raz siódmy zaskakuje pięknie wydanym i inspirującym albumem, będącym przewodnikiem po wyjątkowo urządzonych przestrzeniach. Wszystkie są autorstwa wybranych polskich pracowni, które współpracują z portalem Homebook.pl.

Nowy album Homebook Design vol. 7 to aż 225 stron z 30 projektami domów, apartamentów i mieszkań oraz nieskończona ilość niestandardowych rozwiązań, które mogą być przydatne podczas tworzenia swojego miejsca na Ziemi.

W tym roku na łamach swojej publikacji udowadnia, że realizacja idei less waste jest możliwa także w designie, a rezygnacja z dynamicznie zmieniających się trendów zaprowadzi nas do odpowiedzialnego projektowania i poszanowania historii wnętrz.

zdjęcie: Aleksandra Loska-Pawlęga

Oznacza to więcej stylu vintage, meble od lokalnych rzemieślników, wykorzystywanie naturalnych i biodegradowalnych materiałów i samodzielnie wykonywane dekoracje.

Zatem dla kogo Homebook Design okaże się trafionym prezentem? Na pewno dla każdej osoby, która pasjonuje się designem i wystrojem wnętrz, ale też dla tej, która nie chce ślepo podążać za trendami i pragnie mieszkać bardziej świadomie i odpowiedzialnie.

Ten wyjątkowy album kupicie tutaj.

zdjęcie: Aleksandra Loska-Pawlęga

PREZENTY