Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

WASTE LESS, BUY SMART: kobiety pokochały te torebki. KULIK z nową kolekcją w sam raz na święta

Idealny prezent dla kobiety? Wiadomo, nowa torebka! Nowa kolekcja ’12 marki Kulik to świetne rzemiosło, piękne modele i paryska nonszalancja. Do tego ich piękne, plecione ręcznie, kolorowe paski odmienią każdą torebkę. Prezentowy strzał w 10.
.get_the_title().

W naszym poradniku prezentowym WASTE LESS, BUY SMART kolejna polska marka i ponadczasowe polskie wzornictwo – piękne i trwałe skórzane torebki marki KULIK oraz genialne plecione paski, które mocno je wyróżniają. Paski można dokupić i wymieniać. Sprawiają, że zwykła czarna torebka zmienia się nie do poznania. Fajny pomysł na prezent i doskonałe wykonanie. Prezentownik marki znajdziecie: tutaj.

Najnowsza kolekcja ’12 marki to nowe modele przystrojone w łańcuchy i plecione paski, a znane bestsellery pokazane w nowych odsłonach. Miłośniczki brandu będą zachwycone. Kolekcja ’12 odnosi się do symboliki liczb: magiczna dwunastka, zwiastuje odrodzenie oraz zapewnia idealną równowagę. Brzmi dobrze, ale torebki KULIK nie potrzebują symboliki – to bardzo dobre rzemiosło, ponadczasowy styl i piękne wykonanie.

Liczba dwanaście jest zrównoważona i harmonijna, tak samo jak nasze podejście do całego procesu twórczego. Bazujemy na tym, co dobre i sprawdzone, jednak na bieżąco obserwujemy rynek modowy, co pozwala nam analizować zmiany, udoskonalać flagowe projekty oraz lansować kolejne trendy. Tym razem naszą inspiracją stał się perfekcyjny i urokliwie nonszalancki, paryski styl — komentują Ewa i Sylwia, właścicielki i projektantki marki KULIK.

Kolekcja ’12 nasycona jest brązem w unikatowym odcieniu gorzkiej czekolady i kasztanu oraz klasycznej czerni. Bestsellerowa torebka kuferek Sugar Box pojawia się w powiększonej, pakownej wersji z odpinanym, krótkim paskiem. Phone Bag na telefon i drobiazgi oraz Mini Worek Bucket Bag zyskały połyskujące wykończenie. Mamy też nowość – shopperkę o miękkiej formie w klasycznym kroju. Wykonana ze skóry groszkowej, dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: koniakowym brązie oraz czerni.

Każdą torebkę można spersonalizować. Ręcznie plecione paski KULIK są absolutnie genialne. Kolekcja ’12 to nowe wersje kolorystyczne oraz masywne, wyraziste łańcuchy, które dodają całości niepowtarzalnego charakteru.

Każdy wybrany model może zatem zmieniać się jak kameleon — być idealną propozycją do pracy, by wieczorem odpowiednio ozdobiony mógł stać się absolutnym must have na wyjście.

Ceny pasków do torebek zaczynają się od 70 zł, te plecione kosztują od 200 zł, a kupicie je: tutaj. 

KULIK działa w duchu zrównoważonego rozwoju oraz najwyższej jakości, co pozostaje niezmienne. Cała kolekcja oznaczona symboliczną dwunastką została stworzona z europejskiej skóry premium, pochodzącej z niewielkiej włoskiej garbarni. Każda torebka jest efektem ręcznej pracy lokalnych artystów — rzemieślników. W końcu pragnienia ludzi mogą, a nawet powinny iść w parze z troską o środowisko naturalne.

www.kulikstyle.com