Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

WASTE LESS, BUY SMART: maty Joy in me

Maty Joy in me mają wzory bliskie naturze, są wykonane z naturalnego kauczuku i ucieszą każdą osobę, która trenuje jogę.
.get_the_title().

Wiecie, że osoba, której robicie prezent, praktykuje jogę? W takim razie sprawcie, aby każdy jej trening był jeszcze lepszy!

Maty Joy in me są wykonane w 100 proc. z biodegradowalnego naturalnego kauczuku przyjaznego zarówno dla ciała, jak i środowiska.

Nie zawierają szkodliwych silikonów, lateksów, PCV, ołowiu i kadmu. Są porządnej jakości, więc obdarowana osoba będziesz cieszyć się swoją matą przez lata. W dodatku będzie mogła wrzucić swoją matę do pralki bez obaw o zniszczenie.

źródło: joy in me

Wzory mat FLOW zaprojektowano, inspirując się naturą. Niektóre z grafik są bardziej energetyczne i żywe, a inne zadowolą zwolenników minimalizmu. Mata FLOW gwarantuje płynność przejść w sekwencjach, a przyczepność do maty zwiększa się im bardziej rozgrzane jest ciało. Gładka powierzchnia pozwala na zaangażowanie dłoni i stóp, co automatycznie zwiększa pracę mięśni. Mata FLOW ma grubość 3 mm. Dla podróżujących Joy in me stworzyło także lekką i poręczną FLOW TRAVEL o grubości 1,5 mm.

W ofercie marki znajdziecie także maty PRO, akcesoria do jogi i medytacji, termiczne kubki i nieziemsko pachnące kadzidełka. Sprawdźcie sami!

Maty Joy in me zamówicie tutaj.

źródło: joy in me

PREZENTY