Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

WASTE LESS, BUY SMART: najpiękniejsze lniane kimona od Łyko Warsaw

Kimona polskiej marki Łyko Warsaw powstają ze specjalnie zmiękczanego lnu. To cudowny prezent, który ucieszy każdego miłośnika rzeczy pięknych i ponadczasowych.
.get_the_title().

ŁYKO to marka stworzona przez dwie fantastycznie uzupełniające się siostry – Helenę i Marię. Pierwsza ukończyła Szkołą Główną Handlową w Warszawie, druga obroniła dyplom na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. W ŁYKO łączą siły.

ŁYKO powstało z myślą o produkcie trwałym i pięknym. To nie są sezonowe produkty. Pościele dla dorosłych i dzieci, tekstylia kuchenne i stołowe, kimona i ubrania z najnowszej kolekcji – wszystko to łączy len i autorskie kolory tworzone dla marki.

W naszym odczuciu piękno tkwi w prostocie, a jakość w użytych materiałach. Dlatego wybieramy szlachetny len, w nowoczesnym zmiękczonym wydaniu i rezygnujemy ze wzorów. Walczymy z sezonowością produktów, zależy nam na tym by to, co tworzymy służyło latami – tłumaczą siostry.

Nas zachwyciły kimona Łyko Warsaw – to piękny i ponadczasowy wybór oraz doskonały pomysł na prezent dla niego i dla niej.

Kimona ŁYKO kupicie tutaj.

źródło: materiały prasowe

PREZENTY