WASTE LESS, BUY SMART: Natu.Care, czyli prezenty na zdrowie

Natu.Care to więcej, niż suplementy diety. Chcemy pokazać innym, jak pogodzić współczesny styl życia z dbaniem o siebie – mówią Natalia Grajcar i Jakub Gradziuk założyciele Natu.Care.
.get_the_title().

W naszym poradniku prezentowym WASTE LESS, BUY SMART kolejna polska marka – tym razem związana ze zdrowiem i urodą. Natu.Care tworzą suplementy diety, ale też bazę wiedzy na swojej stronie.

Założycielka marki Natu.Care Natalia Grajcar, jak co trzecia kobieta na świecie zmagała się z chorobą autoimmunologiczną Hashimoto. Postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie, przechodząc drogę, która pozwoliła jej na złagodzenie objawów dolegliwości. Z problemami zdrowotnymi mierzył się również współzałożyciel marki Jakub Gradziuk – cierpiał na bezsenność i przewlekły stres. Z ich drogi i walki o własne zdrowie i dobrostan narodził się pomysł na Natu.Care. Postanowili stworzyć markę, która zadba o innych poprzez edukację i rzetelnie przebadane produkty.

Podstawa codziennego wzmocnienia? W 100 procentach przebadane i naturalne suplementy diety. Założyciele Natu.Care wierzą, że sekretem długiego życia jest równowaga fizyczna i psychiczna.

Co wybrać dla bliskich? Oferta Natu.Care jest przemyślana, ale warto zacząć od kolagenu Rise&Shine o smaku mango-marakuja, który sprawdzi się w przypadku prawie każdej osoby, której chcemy zrobić prezent. Ma świetny skład i działa na wielu płaszczyznach. Miesięczna kuracja kosztuje 179 zł.

Dlaczego kolagen? Kolagen to peptyd, który stanowi 30 procent wszystkich białek w ludzkim ciele. Odpowiedzialny jest za tworzenie tkanki łącznej: najważniejszego elementu skóry, kości, mięśni, chrząstek oraz ścięgien. To również bardzo istotny budulec organizmu. Obecna w Rise&Shine witamina C w formie ekstraktu z pąków dzikiej róży wspiera produkcję kolagenu, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie skóry, naczyń krwionośnych, chrząstek i kości. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, witamina E wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym, a witamina A dba o zachowanie lśniącej cery i maksymalną przyswajalność – tłumaczy Milena Nosek, dietetyk kliniczny.

Na prezent można wybrać również GLOW STORIES, przeznaczony dla zdrowia skóry, włosów i paznokci; SUNNY MOOD, czyli wegańska witamina D3 w kroplach lub SLEEP WELL na problemy ze snem.

źródło: materiały prasowe

PREZENTY