Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

WASTE LESS, BUY SMART: plakaty, zdjęcia, ramki od Poster Store

Wystarczy kilka oryginalnych plakatów i zdjęć, a wnętrze nabiera zupełnie nowego wymiaru. Odwiedźcie Poster Store i wybierzcie coś dla swoich bliskich.
.get_the_title().

Wyjątkowe plakaty od Poster Store urozmaicą każde wnętrze i pozwolą na stworzenie własnej galerii obrazów w domu. Na stronie sklepu kategorii jest na tyle dużo, że jest w czym wybierać i z pewnością traficie w gust obdarowanej osoby. Są zarówno plakaty czarno-białe, z motywami natury i botaniki, jak i obrazy przedstawiające najpiękniejsze krajobrazy oraz panoramy znanych miast.

A może szukacie plakatu z sentencją bądź cytatem, który doskonale będzie pasował do waszych bliskich?

W Poster Store znajdziecie także grafiki typograficzne wydrukowane najwyższej jakości tuszami na papierze z matowym wykończeniem. Typograficzny design będzie świetnie współgrał również z plakatami o innej tematyce, które być może już wiszą u waszych znajomych.

Poster Store to prawdziwa skarbnica urokliwych plakatów, z kolekcją na tyle bogatą, że aż ciężko się zdecydować. Każdy z nich ma coś w sobie!

W dodatku grafiki wydrukowane są na wysokiej jakości ekologicznym papierze, a sama marka wspiera ekologiczne rozwiązania.

Aby was zachęcić, Poster Store przygotowało 35 proc. kod rabatowy, który będzie aktywny po wpisaniu „f35” podczas składania zamówienia. Możecie wykorzystać go na zakup plakatów z wyłączeniem kategorii Selection.