WASTE LESS, BUY SMART: porcelana z nieprzeciętnymi rycinami Révolte

Porcelanowe półmiski Révolte zdobią nieprzeciętne ryciny, dzięki czemu stają się przedmiotami z osobowością, które sprawdzą się jako dekoracyjny detal współczesnego wnętrza.
.get_the_title().

Révolte powstało po to, aby łamać schematy przewidywalnej rzeczywistości. Ich porcelana wykonywana jest w Polsce i wyróżnia się niepowtarzalnymi i prowokacyjnymi wzorami tworzonymi z dbałością o każdy detal.

Estetykę można uznać za surrealistyczny świat fantazji, który w świetny sposób nadaje zwykłym przedmiotom niezwykłego charakteru.

źródło: Révolte

Na stronie marki znajdziecie pokaźną kolekcję półmisków, które świetnie nadadzą się do gromadzenia przeróżnych drobiazgów.

Te niebanalne talerze dodadzą wnętrzu nutę eklektycznego, francuskiego stylu i zwrócą na siebie uwagę. Zarazem funkcjonalne, jak i dekoracyjne i zaprojektowane z poczuciem humoru. Sami zobaczcie!

Dostępny jest półmisek z barokową ryciną przedstawiającą męskie pośladki – Regio Glutea, w szamańskie maski bliskie starożytnemu teatrowi greckiemu czy z XVII-wieczną ryciną z głową Meduzy. Wszystkie z nich ożywią wnętrze i sprawdzą się jako prezent.

Półmiski Révolte kupicie tutaj.

źródło: Révolte

PREZENTY