Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

WASTE LESS, BUY SMART: prezent dla domorosłego sommeliera? Mamy coś idealnego

W jego słowniku powtarzają się słowa: bukiet, mineralność, taniny, aromaty zamknięte... Albo po prostu kocha dobre wina? Mamy prezent idealny.
.get_the_title().

W naszym poradniku prezentowym WASTE LESS, BUY SMART prezenty przemyślane i stworzone przez ludzi, którzy znają się na rzeczy. Kupowanie prezentów powinno być przyjemnością, tak samo, jak ich wręczanie. Co kupić dla kogoś, kto kocha dobre jedzenie i dobre wina? Mamy dla was pomysły na prezenty, które miło będzie kupować, a najprzyjemniej z nich korzystać – zestawy stworzone we współpracy z ludźmi, którzy jak nikt inny znają się na jedzeniu, m.in. z krytykiem kulinarnym, autorką książek, publicystką Małgosią Mintą.

W Wine&Bar Grono przy ul. Mokotowskiej 54 – świetnej ulicy w Warszawie na upolowanie niezapomnianego prezentu grudniowego – czekają na was 'Prezenty Pełne Przyjemności’. Są to zestawy wyselekcjonowanych win z książkami o jedzeniu i winie oraz vouchery do warszawskich restauracji. Wszystko spakowane w bardzo praktyczną, ale i estetyczną skrzynkę o pięknych pastelowych kolorach, która posłuży później np. w kuchni do przechowywania owoców.

’Prezent Pełen Przyjemności’ to zestaw: Wino x Książka x Voucher do Restauracji Kieliszki na Próżnej / Koneser Grill / Le Braci. Sami musicie zdecydować.

Zaproszeni do akcji 'Prezenty Pełne Przyjemności’ krytyk kulinarny Małgorzata Minta, Kuba Janicki i Ewa Wieleżyńska przygotowali własne zestawy, dopasowane do zawartych w skrzynkach książek autorów.

Książka 'Kolacje’ Małgorzaty Minty sprawi, że jeszcze bardziej pokochasz wieczorny posiłek, współtwórca książki 'Wino. Przelane na papier’ będzie świetnym uzupełnieniem wiedzy dla konesera win, a książki wydawnictwa 'Filtry’, którego współwłaścicielką jest Ewa Wieleżyńska to doskonały prezent na zimowe wieczory.

'Prezent Pełen Przyjemności’ z pewnością zadowoli domorosłego sommeliera, zawiera bowiem wino, które na pewno zaskoczy swoją wyjątkowością. A dzięki voucherowi do jednej z restauracji będzie mógł odpocząć od gotowania. Brzmi dobrze? Z pewnością będzie przyjemnie.

Pozostałe możliwości prezentowe:
– wino – różowe, białe, czerwone, pomarańczowe, musujące, deserowe, słodkie, wytrawne/ od 50 zł
– Książka / od 47 zł
– voucher do Kieliszków na Próżnej / Koneser Grilla / Le Braci/ od 300 zl
– Zestawy Pełne Przyjemności (skrzynka + wino + książka + produkty do wykonania przepisu)/ od 250 zł

Wine&Bar Grono to połączenie sklepu i baru. Można kupić w nim butelkę dobrego, wyselekcjonowanego wina lub wypić kieliszek na miejscu. 'Prezent Pełen Przyjemności’ do kupienia w Grono, ul. Mokotowska 54.

źródło: informacje prasowe

PREZENTY