Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

WASTE LESS, BUY SMART: Prezentowe must have w kategorii praktyczne

W święta oczywiście powinniśmy obdarowywać pięknem, miłością i ciepłem, ale czasem warto też być praktycznym, dlatego wybraliśmy z Panasonic świąteczne must have, ale w nowoczesnej i wielofunkcyjnej odsłonie.
.get_the_title().

W naszym prezentowniku nie mogło zabraknąć bardziej praktycznych prezentów, może nie jest to szczoteczka soniczna i żelazko, ale na pewno coś, co będzie w użyciu bardzo często.

1. Niby golarka, ale jednak coś więcej – modułowy system pielęgnacji osobistej MULTISHAPE Panasonic to wszechstronne urządzenie.

Wszechstronne urządzenie do pielęgnacji ciała dla mężczyzn? Ten sprzęt zaskakuje kompaktowym rozmiarem, ergonomicznym uchwytem i wielofunkcyjnością. Wystarczy wybrać nakładki odpowiadające aktualnym potrzebom. Urządzenie składa się z wodoodpornej obudowy oraz z pięciu praktycznych nasadek o różnych funkcjach: gładkie golenie dzięki 3-ostrzowej golarce, trymer do zarostu, włosów oraz ciała, precyzyjne strzyżenie zarostu oraz włosów z 39 pozycjami ustawienia długości, dwukrawędziowe ostrze z gwarancją trymowania bez szarpania włosków no i na koniec – białe i zdrowe zęby, dzięki szczoteczce z technologią soniczną. Każdą część możemy dokupić oddzielnie – więc można zacząć klasycznie od golarki i uzupełniać stopniowo zestaw.

Tyle udało się zmieścić marce Panasonic w jednym urządzeniu. Uważamy, że jest to bardzo sprytne.

MULTISHAPE pozwala zrezygnować z wielu urządzeń, ładowarek i baterii, zapewniając jednocześnie możliwość dostosowania pielęgnacji osobistej do indywidualnych potrzeb. Poszczególne części można łatwo wymienić, bez konieczności wyrzucania całego produktu, co zapobiega niepotrzebnemu wyrzucaniu rzadkich minerałów i innych materiałów zawartych w baterii.

Cena: od 499,99 zł. Do kupienia tutaj.

2. Słuchawki – zanurz się w doskonałym dźwięku Technics

Słuchawkami EAH-AZ60 Technics True Wireless z technologią redukcji szumów, o ergonomicznym designie i czystym głosie podczas rozmów są wynikiem wieloletniego doświadczenia inżynierów marki Technics. Poza tym, że świetnie brzmią, ładnie wyglądają i bardzo dobrze trzymają się ucha dzięki silikonowym wkładkom w 4 rozmiarach.

Obsługą Multipoint Bluetooth. Mają unikalną konstrukcję komory akustycznej Technics, harmonizer oraz 8 mm przetwornik. Obsługa dźwięku bezprzewodowego wysokiej rozdzielczości LDAC zapewnia niezrównaną jakość dźwięku. Dzięki zastosowaniu 8 osobnych mikrofonów i zaawansowanej redukcji szumu wiatru zestaw słuchawkowy EAH-AZ60 przesyła klarowny głos podczas połączeń; technologia JustMyVoice pozwala wyizolować i wzmocnić wypowiadane słowa oraz zminimalizować szum otoczenia.

Czas pracy z aktywną redukcją szumów wynosi do 7 godzin na jednym ładowaniu, a kompaktowe etui ładujące zapewnia łącznie do 24 godzin. Szybkie ładowanie umożliwia odtwarzanie nawet do 70 minut.

Cena: 

3. Depilator ES-EY90 Panasonic — idealnie gładkie ciało

Ergonomiczny pozwala na precyzję ruchów, a dwie elastyczne głowice, które obracają się o 90 stopni to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Dzięki podwójnym dyskom z 60 pęsetami usuwa nawet bardzo krótkie włoski, a automatyczny system świetlny pomaga dobrać odpowiednią siłę przyłożenia urządzenia do skóry. Mamy też diodę LED, która zwiększa widoczność włosków na skórze, dzięki czemu zabieg jest precyzyjny. Urządzenie umożliwia dopasowanie tempa pracy depilatora do potrzeb użytkownika. Zestaw 8 nasadek w komplecie zapewnia skuteczność podczas depilacji różnych partii ciała. Świetny prezent dla mamy lub przyjaciółki.

Cena: 699 zł, do kupienia: tutaj. 

4. Zdrowe włosy z suszarką EH-NA9J Panasonic

Codzienne zabiegi pielęgnacyjne z suszarką do włosów EH-NA9J od marki Panasonic będą przyjemne nie tylko od święta. Suszarka zadba o blask i zdrową strukturę włosów. Nowoczesne urządzenie jest wszechstronne i funkcjonalne, ale też pomoże zadbać o włosy i skórę głowy. Włosy wzbogacone dzięki technologii nanoe i Double Mineral? Wraz z używaniem suszarki widocznie zmniejsza się efekt przesuszenia, redukuje poziom zmatowienia i rozdwajanie końcówek. Wbudowany tryb inteligentnej kontroli temperatury strumienia powietrza sprawia, że urządzenie pracuje w trybie naprzemiennej temperatury, co pozwala odzyskać blask włosów oraz zatrzymać w ich strukturze wilgoć.

Tryb pielęgnacji skóry, który działa w temperaturze 50 stopni Celsjusza to idealna ochrona delikatnej skóry głowy, reguluje poziom nawilżenia cery, gdy zostanie uruchomiony tryb pielęgnacji skóry twarzy. Suszarka posiada w zestawie 3 dysze: dysza szybkiego suszenia, do wolnej stylizacji oraz nasadka dyfuzora.

Cena: 999 zł do kupienia tutaj. 

źródło: informacje prasowe

PREZENTY