Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

WASTE LESS, BUY SMART: prezentownik z PHILO Holiday

Polska marka, której założycielka zaczynała na praktykach w Chloè i Victoria's Secret łączy europejską elegancję i amerykański luz. PHILO przygotowało na Święta specjalny GIFT SHOP.
.get_the_title().

Założycielka PHILO, Anna Kociuga, to absolwentka Fashion Institute Of Technology w Nowym Jorku na kierunku Projektowania Ubioru. Projektowanie akcesoriów wyrobiło w niej miłość do kunsztownych wykończeń ręcznych i dbałości o detale.

Polka mieszkająca w Nowym Jorku postanowiła wrócić do kraju i stworzyć własną markę odzieżową. Tak powstało PHILO łączące europejską elegancję i jej konserwatywny szyk, z amerykańską swobodą i luzem. Praca modelki, praktyki dla takich firm jak Chloè, Victoria’s Secret czy Rachel Roy oraz kształcenie się w światowej stolicy mody, umożliwiło Annie poznanie i zrozumienie świata mody z różnych perspektyw.

Świetnym prezentem dla kogoś ceniącego niszowe marki będzie puchata czapa z logo lub pokryta vinylem torebka PHILO dostępna w różnych rozmiarach. Torebki są świetnie wykończone wewnątrz, z jedwabnym workiem przeciwkurzowym.

Zajrzyjcie koniecznie do sekcji GIFT SHOP, w której znajdziecie sporo pomysłów na prezenty teraz w promocyjnych cenach świątecznych.

Jeśli szukacie pomysłu na karnawałowe i świąteczne kreacje, PHILO wypuściło niedawno kolekcję w sam raz na sezon niekończących się imprez i spotkań. PHILO Holiday proponuje subtelny twist prostych form w połączeniu z uroczystym błyskiem cekinów i brokatu.

 

Źródło: informacja prasowa