Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

WASTE LESS, BUY SMART: ręcznie robione świece sojowe od Candles Studio Cracow

Te naturalne świece będą oryginalnym prezentem, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Mają neonowe kolory i niebanalne kształty, są ekologiczne i ręcznie robione.
.get_the_title().

W 100 proc. ręcznie wytapiane świece od Candles Studio Cracow w dwóch, niebanalnych kształtach: jedna przedstawiająca Dawida, a druga Fryderyka Chopina, zadowolą wszystkich wielbicieli oryginalnych dodatków do wnętrz. Każda ze świec wykonana jest z naturalnych składników, takich jak woski sojowe, knoty bawełniane i naturalne barwniki.

To, co nadaje świecom charakteru, to z pewnością także świetna kolorystyka!

Dostaniecie je zarówno w neonowych, jaskrawych kolorach, jak i w pastelowym różu czy uroczym baby blue. Flagowy model świecy, czyli Dawid, występuje także w wersji zapachowej, do której dodano naturalny olejek eteryczny z Palo Santo, któremu przypisuje się moc oczyszczania energii w mieszkaniu. Jeśli obdarowywana osoba ma bzika na punkcie Palo Santo, to zdecydowanie wybierzcie ten model!

Każdą ze świec Candles Studio Cracow zapakuje wam na prezent – wystarczy, że dacie im znać podczas składania zamówienia.

Sojowe świece kupicie tutaj..

źródło: Candles Studio Cracow

PREZENTY