WASTE LESS, BUY SMART: Samsung Galaxy S20 FE 5G

Świetna specyfikacja, gotowość do obsługi sieci 5G i kusząca cena sprawiają, że Galaxy S20 FE to dobry wybór. Również na świąteczny prezent.
.get_the_title().

Pandemia sprawiła, że technologia jest nam bliższa niż kiedykolwiek wcześniej. Częściej i chętniej korzystamy z bogactwa, jakie oferuje nam świat online. Podstawowym narzędziem, które daje nam do niego dostęp, jest smartfon. Warto więc wybrać taki, który zagwarantuje najlepsze doświadczenie, a do tego będzie wyrażał nasz styl.

Właśnie takie cele przyświecały projektantom i inżynierom Samsung, gdy tworzyli model Galaxy S20 FE 5G, bazując na opiniach fanów serii Galaxy.

Do tego dostępny jest w aż sześciu opcjach kolorystycznych. Do wyboru mamy granat, róż, zieleń, czerwień, pomarańcz i biel, a wszystko w matowym eleganckim wykończeniu.

Smartfon Samsung Galaxy S20 FE 5G dysponuje wszystkim, co najlepsze w serii Galaxy: 6,5 calowy niemal bezramkowy ekran z odświeżaniem 120 Hz (coś dla fanów gier i binge watching), wydajny procesor Snapdragon oraz potężny zestaw aparatów (w tym przedni 32 Mpix) z cenionymi funkcjami foto (Jedno Ujęcie, 30x Space Zoom), z którymi rejestrowanie rzeczywistości stanie się prawdziwą przyjemnością. Każdy amator fotografii będzie zachwycony!

Jakości wyświetlanych obrazów też nie można nic zarzucić, strony prezentują się pięknie, wyświetlacz jest czytelny i ma kontrastowe, nasycone kolory.

Samsung Galaxy S20 FE 5G możecie kupić tutaj.

PREZENTY