WASTE LESS, BUY SMART: śnieżna pościel Foonka

Każdy wzór stworzony i nadrukowany na tekstyliach marki Foonka jest piękny. Jednak zimą to pościel, która przypomina śnieżny puch jest prawdziwym "must have".
.get_the_title().

Nawet największy zmarzlak przyznałby, że nie powstrzymałby się od wskoczenia w mięciutki, śnieżny puch, gdyby tylko był! Niestety ostatnio śniegu pojawia się u nas coraz mniej i nie pamiętamy już, kiedy ostatnio zjeżdżaliśmy na sankach albo lepiliśmy bałwana. Zimowe rozrywki często są dla nas już tylko wspomnieniem z dzieciństwa.

Dlatego pościel ze śnieżnym wzorem spod szyldu Foonka będzie świetnym prezentem, który da chociaż namiastkę śniegu w domu. A latem będzie można sobie wyobrażać jak przyjemnie nas chłodzi!

źródło: foonka

Tworząc swoje tekstylia, Foonka inspiruje się przede wszystkim naturą, a piękno zewnętrznego świata zaprasza do wnętrz.

Dba również o jakość i stawia na wytrzymałą oraz miękką 100 proc. bawełnę o satynowym splocie. Co więcej, wszystkie swoje produkty (bo Foonka to także narzuty, prześcieradła, obrusy czy opaski do spania) wykonuje w Polsce i ogranicza odpady produkcyjne, wykrawając poszewki na poduszki czy obrusy z różnych miejsc tkaniny. Zatem można powiedzieć, że każda ich poduszka jest unikatowa!

Śnieżną pościel kupicie tutaj.

źródło: foonka

PREZENTY