Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

WASTE LESS, BUY SMART: Söppö tworzy wyjątkowe i najsłodsze kosmetyki do pielęgnacji

Kosmetyki Söppö wyglądają słodko, ale to tylko pozory – w rzeczywistości to najprawdziwsze kosmetyczne bestie. Łączą minimalizm nordyckiej pielęgnacji z najnowszymi i zaawansowanymi odkryciami pielęgnacji koreańskiej. Kilka pielęgnacyjnych kroków, które pomogą zadbać o skórę.
.get_the_title().

Söppö tworzy wyjątkowe, słodkie kosmetyki do pielęgnacji, ale niech Was nie zmylą urocze opakowania. W kosmetykach tej wegańskiej marki drzemią naprawdę potężne i skuteczne formulacje, które zadbają o Waszą skórę. Twórcy marki od dawna zawodowo zajmują się tworzeniem kosmetyków. Postanowili więc wykorzystać zbieraną latami wiedzę, aby stworzyć produkty, które mogą stać się podstawą każdej pielęgnacji.

Kosmetyki to siła drzemiąca w naturze, ale cruelty free. Twórcy nie zapominają o odkryciach biotechnologii. Łączą naturalne składniki, czerpiąc z prostoty, delikatności i minimalizmu nordyckiej pielęgnacji oraz najnowszych i zaawansowanych odkryć pielęgnacji koreańskiej. Izolują najskuteczniejsze naturalne surowce i łączą je w taki sposób, aby zmaksymalizować ich wydajność.

Kosmetyki Söppö nie wymagają setek godzin spędzonych na pielęgnacji, a jedynie paru podstawowych kroków, niezbędnych, aby skóra była naturalnie piękna.

W Söppö odnajdziesz m.in. nadkrytyczny ekstrakt CO2 z owsa czy ferment bakteryjny z organizmu acidofilnego, adaptogenne ekstrakty ziołowe i lekkie oleje roślinne. Brzmi trochę jak magia!

Obserwujemy, testujemy i wdrażamy do swoich kosmetyków wszelkie techniki pielęgnacyjne z pokrewnych dziedzin, kultur i tradycji, stąd na przykład w naszym żelu do twarzy odnajdziesz łagodne surowce myjące, białą glinkę i olej z nasion bawełny, które łączą w sobie różne techniki mycia twarzy w jednym produkcie – mówią założyciele marki. – Staramy się dzielić naszą wieloletnią wiedzą w dziedzinie pielęgnacji skóry, twarzy i włosów oraz pogodę ducha. Tworzymy kosmetyki przyjazne, dostępne i proste. Takie, które umożliwią i ułatwiają dbanie o skórę nie tylko zaawansowanym użytkownikom i wyjadaczom z branży, ale również osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pielęgnacją.

Do naszego prezentownika wybraliśmy linię woof fluff zawierającą wszystkie najbardziej podstawowe kosmetyki, których zadaniem jest doprowadzić skórę do jej naturalnego i niezachwianego czynnikami zewnętrznymi stanu. Są to produkty, które pomagają cerze, a nie przeszkadzają. Sprawią, że skóra będzie nawilżona, rozświetlona, delikatna i naturalna.

Zestaw Woof Fluff do pielęgnacji twarzy teraz w promocyjnej cenie: 247,00 zł 

W uroczym pudełku znajdziesz kosmetyki, które są niezbędne do pełnej naturalnej pielęgnacji twarzy. 

W skład zestawu wchodzą:

Woof It Off, czyli nawilżająco-łagodzący żel do twarzy zawierający m.in. łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego, silne post- i prebiotyki, naturalne ekstrakty i oleje roślinne, składniki aktywne, prowitaminę B5 i detoksykującą wodę morską.

Paw Paw Makeup, czyli nawilżająco-rozświetlający olejek do demakijażu. To ekspercka mieszanka naturalnych olejów z pianki łąkowej, orzeszków górskich sacha inchi, dzikiej róży i ogórecznika, ekstraktów roślinnych z nasion owsa (CO2) i nagietka oraz łagodnego emulgatora.

Bow Wow Effect, nawilżająco-łagodzący krem do twarzy na noc, czyli nasycona mieszanka pielęgnujących ekstraktów roślinnych, silnego prebiotyku Bioecolia o działaniu wspierającym i wzmacniającym barierę skórną, ziołowego kompleksu zawierającego m.in. adaptogenny i naturalnych emolientów o działaniu wygładzającym.

Źródło: informacje prasowe

PREZENTY