WASTE LESS, BUY SMART: Świąteczny Prezent realme w centrum Warszawy

Już 17 grudnia przed galerią Złote Tarasy w Warszawie realme udostępni specjalną świąteczną przestrzeń. W konkursie można wygrać najnowszy telefon marki – realme 10.
.get_the_title().

Już 17 grudnia o godzinie 10:00 marka realme otworzy specjalną świąteczną przestrzeń przed galerią Złote Tarasy w Warszawie. Dzięki niej u zbiegu ulicy Złotej i Emilii Plater będzie można poczuć magię świąt jeszcze przed Wigilią. Zwłaszcza że do wygrania są fajne nagrody, wśród których jest też najnowszy model realme 10 4G. realme mocno się rozwija, zyskując fanów wśród osób ceniących sobie budżetowe smartfony, ale też przystępne cenowo smartfony wykorzystujące najnowsze technologie. Szybkie ładowanie, mocne procesory, bardzo dobre aparaty.

Nagrodą główną jest najbardziej wydajny w swoim segmencie smartfon realme 10.

W naszym prezentowniku WASTE LESS, BUY SMART: znalazły się dwa najnowsze produkty realme, które naszym zdaniem zasługują na uwagę. Z pewnością ucieszą obdarowanego – zarówno nastolatka, jak i mamę czy babcię.

realme 10 4G – megawydajny smartfon za 1000 zł 

Realme nazwało 10 najbardziej wydajnym w swoim segmencie smartfonem – i pewnie mają rację. Ten model niedawno został wprowadzony do sprzedaży i kosztuje obecnie 1199 zł. Z pewnością sprosta oczekiwaniom entuzjastów gier mobilnych, a także aktywnych użytkowników social mediów.

To także produkt, który wyróżnia się z tłumu unikalnym wzornictwem, a 3-letnia gwarancja daje pewność, że nowy smartfon realme jest solidnym narzędziem zarówno w pracy, jak i czasie wolnym.

realme 10 z 16 GB dynamicznej pamięci RAM i wydajnym procesorem MediaTek Helio G99 zapewnia najwyższą wydajność w swojej półce cenowej, a certyfikacja TÜV SÜD gwarantuje, że telefon będzie działać jak nowy nawet po 36 miesiącach użytkowania. Smartfon został wyposażony w pojemną baterię 5000 mAh oraz szybkie ładowanie 33W SUPERVOOC. Użytkownik może naładować telefon od 0 do 50 proc. w zaledwie 28 minut.

realme o rok wydłużyło okres gwarancyjny tego modelu.

realme Buds Air 3S – słuchawki dla miłośników basu

Stworzone dla basu realme Buds Air 3S to najnowsze słuchawki marki, które charakteryzują się potrójnym tytanowym przetwornikiem basowym oraz wysokiej klasy redukcją szumów połączeń AI ENC.

Zapewniają 30 godzin odtwarzania muzyki, a dzięki efektywnej technologii ładowania wystarczy jedynie 10 minut, by słuchawki mogły znów działać przez kolejne 5 godzin.

Potrójny tytanowy przetwornik basowy nowych słuchawek realme został opracowany przez profesjonalny zespół akustyków z Europy. Zapewnia on głębsze zanurzenie w basie i lepszą rozdzielczość w zakresie wysokich i niskich częstotliwości, pozwalając cieszyć się doskonałym odsłuchem w pełnym zakresie. Słuchawki realme Buds Air 3S wspierają odtwarzanie Dolby Atmos, a spersonalizowane strojenie EQ daje użytkownikowi możliwość dostrojenia ich brzmienia do swoich potrzeb i preferencji. Słuchawki kosztują 245 zł.

Źródło: informacje prasowe

PREZENTY