WASTE LESS, BUY SMART: White Rvbbit, czyli piękna polska bielizna

– Nasza marka to połączenie fascynacji rzemiosłem – bo nie ma dobrej bielizny bez właściwej konstrukcji – z 'magiczną' mocą koronek, które wyzwalają kobiecą pewność siebie – mówi Katarzyna Witkiewicz, założycielka White Rvbbit. Jej projekty to idealny pomysł na prezent. Sprawdźcie koniecznie najnowszą kolekcję marki.
.get_the_title().

W naszym poradniku prezentowym WASTE LESS, BUY SMART kolejna polska marka, tym razem bieliźniana, której jesteśmy wiernymi fanami od początku jej istnienia. Marka założona w Białymstoku, niegdyś polskim zagłębiu bieliźnianym znanym z koronek przez Katarzynę Witkiewicz postawiła sobie poprzeczkę wysoko.

Nie musisz być idealna, ale twoja bielizna już tak. WHITE RVBBIT robi piękną bieliznę dla kobiet w 30 rozmiarach. Koronkowe biustonosze pasujące do nich doły, zjawiskowe pasy do pończoch i dodatki. Kolekcje można dowolnie ze sobą łączyć, a modele pasują do różnych typów sylwetki.

To, co wyróżnia markę to pochwała kobiecości, doskonałe wykończenia i przemyślane konstrukcje. Tu wszystko leży idealnie i pasuje.

WHITE RVBBIT, marka inspirowana „Alicją w Krainie Czarów” to połączenie moich dwóch największych pasji: wielkiej literatury i wielkiego krawiectwa. To pozwala nam tworzyć produkty, które są jednocześnie piękne i funkcjonalne, seksowne, a przy tym szlachetne, zaawansowane technologicznie, ale wciąż baśniowe. Stawiamy duży nacisk na rzemiosło, bo bez rzetelnej konstrukcji nie ma dobrego biustonosza, ale łączymy to z 'magiczną’ mocą koronek, które wyzwalają kobiecą pewność siebie – opowiada Katarzyna Witkiewicz, założycielka marki.

Naszą specjalnością są wzory ekskluzywne, a więc takie, które oprócz świetnych materiałów potrzebują także misternych, ręcznych wykończeń. W każdej kolekcji mamy wzory, które są pojedynczo krojone i precyzyjnie wykańczane przez krawcowe, dlatego często mówię, że mamy pracownię, a nie typową szwalnię. Choć jesteśmy marką wysyłającą produkty na cały świat, to pod względem organizacji pracy funkcjonujemy jak krawieckie atelier, w którym wszystko jest dopieszczane od pierwszej do ostatniej nitki – tłumaczy Kasia Witkiewicz.

W najnowszej kolekcji Secret Garden nie zabrakło klasycznej czerni i bieli, ale też ognistej czerwieni. Różne modele z tej samej koronki dają możliwość tworzenia własnych zestawów. Uzupełnieniem każdej kolekcji są ubrania, zwiewne sukienki na specjalną okazję, spódnice, bluzki z uroczymi detalami.

W tym sezonie WHITE RVBBIT proponuje wygodne bieliźniane topy, które z powodzeniem możemy założyć pod wełniany sweter, pierwszy w historii marki usztywniany półgorset oraz oczywiście ozdobne biustonosze uszyte z transparentnych haftów – znak rozpoznawczy WHITE RVBBIT.

Marka jest znana z odpowiedzialnego krawiectwa i nie tworzenia nadprodukcji, czego dowodem jest zakładka 'Sample Sale’, w której za okazyjną cenę możecie kupić prototypy i modele, które nie weszły do sprzedaży.

Zajrzyjcie koniecznie na www.whitervbbit.com, gdzie czekają na was świąteczne promocje.

PREZENTY