Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button
Read full story «OTWÓRZ SIĘ NA NOWE»

OTWÓRZ SIĘ NA NOWE

Nasz świat nieprzerwanie się zmienia. To, co wydawało się oczywiste jeszcze 10 lat temu, dzisiaj okazuje się niewystarczające. Bo przecież można to robić lepiej, bardziej efektywnie, z większym szacunkiem do skończonych zasobów, jak choćby nasz czas. Szczególnie mocno doświadczyły nas ostatnie miesiące. Zmianie uległ model naszej pracy, nauki, a nawet to, jak spędzamy czas wolny.…

Read full story «WASTE LESS, BUY SMART: Prezentownik 2020»

WASTE LESS, BUY SMART: Prezentownik 2020

Żyjemy w świecie w którym powinniśmy radykalnie ograniczyć konsumpcję i przestać kupować tanie głupoty, których tak naprawdę nie potrzebujemy. Dlatego proponujemy zamkniętą listę 30 produktów, które naszym zdaniem spełniają założenia mądrej i świadomej konsumpcji w 2020 roku i doskonale nadają się na prezenty dla Twoich najbliższych.

BEZMYŚLNIK

Witajcie w muzeum konsumpcjonizmu, gdzie każdy eksponat można nie tylko dotknąć, ale i kupić. Tak przynajmniej twierdzą ich producenci, wierząc, że uda im się wcisnąć wodę delfinowi. My się na to nie łapiemy. Kontestujemy.

Read full story «Rozsądnik – kupuj mądrze na Święta»

Rozsądnik – kupuj mądrze na Święta

Ruch slow, dbałość o środowisko i coraz silniejszy trend minimalizowania ilości otaczających nas przedmiotów sprawiają, że znacznie rozsądniej podchodzimy do kwestii zakupów. Chcemy zachęcić czytelników by kupowali mądrze także kupując prezenty świąteczne.