Samsung GALAXY S21 FE 5G to smartfon stworzony dla pokolenia Z

Jaki ma być smartfon stworzony z myślą o pokoleniu Z? Samsung twierdzi, że powinien mieć wszystko to, co najlepsze w serii GALAXY.

Od kilku miesięcy bacznie przyglądamy się pokoleniu Z, opisując to, jakie wyznaje wartości, jak pracuje i gdzie najchętniej spędza wolny czas. Oczywiście przedstawiciele tej generacji, jak wszyscy młodzi ludzie, pełni są sprzeczności, sztucznych figur i póz, ale mimo wszystko wyłania się z tego dość spójny wizerunek pokoleniowy, wyraźnie inny od millenialsów. Przede wszystkim coraz śmielej kwestionują oni reguły gry ustalone jeszcze przez pokolenie baby boomers. Robią to jednak w sposób mniej radykalny i widowiskowy od swoich poprzedników – według niedawnych badań konsumują nawet o połowę mniej alkoholu i narkotyków niż ich rówieśnicy 20 lat temu. Pytani o powód tej zmiany mówią, że szkoda im na to czasu, bo wolą go spędzić online, a ich podstawowym oknem na świat jest oczywiście smartfon.

Jaki więc powinien być smartfon stworzony dla pierwszego w historii pokolenia digital natives?

Samsung twierdzi, że zna odpowiedź na to pytanie i wprowadza na rynek model Galaxy S21 FE 5G, czyli smartfon, który oferuje najbardziej lubiane przez fanów funkcje premium znane z linii Galaxy S21. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Banner Image
Dla użytkowników serii Galaxy najważniejsza jest wydajność i wyświetlacz.


Płynnie działa

Użytkownicy urządzeń Samsung uznali, że wydajność i wyświetlacz mają zasadnicze znaczenie w dzisiejszym świecie. Dlatego S21 FE 5G jest wyposażony w najnowszy, superszybki procesor Snapdragon 888 – ten sam, który zastosowano w serii najnowszych foldów. Zapaleni gracze i streamerzy będą zachwyceni niezrównanie ostrą, wysokiej jakości grafiką i jakością obrazu oferowaną przez model S21 FE 5G, a częstotliwość wynosząca 240 Hz, dzięki możliwości błyskawicznej reakcji, przenosi wszystkie ich ulubione gry na nowy poziom. Gry będą działać niezwykle płynnie dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 120 Hz, która zapewnia najwyższą rozdzielczość na wyświetlaczu Dynamic AMOLED 2X.

Również długo działająca bateria jest priorytetem dla zapracowanych, aktywnych użytkowników Galaxy, dlatego S21 FE 5G został wyposażony w baterię pozwalającą na całodzienną pracę w biurze, domu i innym, dowolnym miejscu. Dodatkową zaletą niesamowicie pojemnej baterii S21 FE 5G jest możliwość superszybkiego ładowania 25 W, dzięki czemu można ją naładować do ponad 50 proc. w zaledwie 30 minut!

TM Roh

President and Head of Samsung Electronics’ MX (Mobile eXperience) Business

W Samsung koncentrujemy się na udostępnianiu najnowszych innowacji mobilnych coraz większej liczbie osób. Dostrzegliśmy niesamowitą reakcję na linię urządzeń Galaxy S20 FE i Galaxy S21. Dlatego to samo podejście zastosowaliśmy w przypadku S21 FE 5G. Wyposażyliśmy go w funkcje premium, które mają największe znaczenie dla fanów Galaxy, ponieważ pragniemy zapewnić im smartfon, który spełnia ich najważniejsze potrzeby.

Galaxy S21 FE 5G ma 4 aparaty: ultraszerokokątny 12MP, szerokokątny 12MP, teleobiektyw x3 8MP i Aparat do selfie 32MP.


Robi świetne zdjęcia

Galaxy S21 słynie z profesjonalnego aparatu, a Galaxy S21 FE 5G oferuje te same ustawienia, które umożliwiają robienie profesjonalnych zdjęć. W porównaniu do S20 FE ulepszono ustawienia trybu nocnego w aparacie. Użytkownicy mogą poprawiać zdjęcia wykonane przy słabym oświetleniu i uzyskać superwyraźne fotografie nawet w najtrudniejszych warunkach świetlnych, a zaawansowany 32-megapikselowy aparat przedni S21 FE 5G pozwoli na wykonanie wysokiej jakości selfie. Udoskonalono również funkcje AI Face Restoration, a dzięki funkcji podwójnego nagrywania można śledzić akcję przed i za sobą – wystarczy zacząć nagrywanie, a aparat zarejestruje widoki z obu obiektywów jednocześnie.

Samsung buduje bezpieczne i kompatybilne środowisko pracy swoich urządzeń.


Tworzy bezpieczne środowisko

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi One UI 4 firmy Samsung każdy może zaprojektować idealne dla siebie mobilne środowisko użytkownika. Rozszerzone możliwości pozwalają zmienić ekran główny, ikony, powiadomienia, tapety i wiele innych elementów. Aby dodatkowo poszerzyć opcje personalizacji, przeprojektowano i zaktualizowano widżety. Samsung wierzy, że prawdziwie spersonalizowane środowisko użytkownika to coś więcej niż tylko wygląd i odczucia. Aby zapewnić spokój ducha, S21 FE 5G jest wyposażony w nowy panel prywatności, który umożliwia wygodną kontrolę zabezpieczeń i prywatności w jednym miejscu, dzięki czemu korzystanie z One UI 4 w Galaxy S21 FE 5G jest równie łatwe, co bezpieczne.

S21 FE 5G występuje w 4 kolorach: oliwkowym, lawendowym, białym lub grafitowym.


Dobrze wygląda

S21 FE 5G kontynuuje tradycję Galaxy S21 dzięki wyjątkowemu, charakterystycznemu wzornictwu. Wszystko zaczyna się od kultowej, lubianej przez fanów ramki Contour-Cut, która płynnie przechodzi w obudowę aparatu S21 FE 5G, tworząc stylowy, jednolity wygląd. Samsung postawił na 4 cztery opcje kolorystyczne ze stylowym, zamglonym wykończeniem: oliwkowym, lawendowym, białym lub grafitowym.

Elegancka i smukła obudowa o grubości zaledwie 7,9 mm pozwala go łatwo wsunąć do kieszeni i zapewnia wygodny chwyt dla wszystkich prowadzących aktywny styl życia.

fot. materiały prasowe

SPOŁECZEŃSTWO