‘Wyborowa, spotkania, melanże’ – Sokół wspomina lata 90. w nowej kolaboracji Wyborowa x Prosto

Wyborowa x Prosto to nietypowa kolaboracja marki modowej i alkoholowej, a do tego powrót do lat 90.
'Gdzie nie spojrzałeś, widziałeś naszych ludzi w Prosto. To były rzeczy nie dla klientów, tylko dla ziomków. Po to, to robiliśmy i to nas wyróżniało' – wspomina Sokół.

PROSTO z lat 90. z Wyborową

‘Stadion nie był łatwy, to była dżungla. Ikarusy, polówki, szczęki…’ – tak wspomina koloryt lat 90. Wojtek Sokół, ambasador akcji Włącz Tryb Spotkań. Kolaboracja Prosto x Wyborowa, marki modowej i alkoholowej, okazała się całkiem dobrym spotkaniem. W jej wyniku powstała świetna kolekcja ubrań Prosto i limitowana edycja butelek wódki Wyborowa. Wszystkie nawiązują do lat 90. i designu kultowych butelek Wyborowej z tamtych lat.

W dobie internetu, mediów społecznościowych, sztucznych uśmiechów i spotkań online wszyscy tęsknimy za autentycznością, życiem bez filtrów i spotkaniami na żywo, w których liczył się tylko moment i bycie razem bez wyraźnego celu. Liczyło się wspólne spędzanie czasu i właśnie to wspominają Sokół i Wyborowa. Wspólną historię i czasy, w których nawet spotkanie na trzepaku miało sens. Jaki? ‘Wyborowa, spotkania, melanże’ – tak wspomina to Sokół.

Na fali nostalgii za latami 90. obie marki przenoszą nas w czasie zabierając w sentymentalną podróż, wystarczy dobre towarzystwo.

'Po robocie można było poimprezować, wjeżdżały dobre ekipy, które się znały. Co noc miałeś siłę na melanż' – opowiada Sokół.Butelki Wyborowej nawiązujące do lat 90.

Dla jednych nawiązania do epoki VHS-ów i hip-hipowych kaset magnetofonowych to czasy retro. Inni odnajdą w tej kolaboracji dobrze im znane motywy: zachwyt Zachodem, oranżadę w proszku i klimat Stadionu Dziesięciolecia – kwitnącego, ale dość surowego kapitalizmu – który był miejscem dość zaskakujących spotkań. Wyborowa i Prosto zachęcają właśnie do spotkań – nieważne gdzie, ważne, że w dobrym towarzystwie.

Efektem współpracy są butelki nawiązujące do designu z lat 90. z charakterystycznymi granatowymi paskami. 4 limitowane warianty kolorystyczne butelek są spójne z kolekcją ubrań zaprojektowanych przez Prosto. Aby oddać ducha epoki, w materiałach wykorzystano zdjęcia robione aparatami z lat 90.

Banner Image

Banner Image

'Stylówka. Nie będę wciskał kitu, że jest nieważna. Wszystko musi elegancko fitować. Bez lipy. Nie chodziło o fason, chodziło o to, żeby trzymać fason' – wspomina Sokół.

Kolekcja Prosto x Wyborowa

Wynikiem tej nietypowej modowej kolaboracji jest kolekcja Prosto x Wyborowa, w której znajdziecie ubrania odnoszące się do starych reklam alkoholi i nawiązujące do designu butelki Wyborowej z lat 90. W kolekcji znalazła się seria koszulek z odtworzonymi reklamami starych butelek wódki Wyborowa, bluzy, spodenki i akcesoria czerpiące pełnymi garściami z historii obu marek. 

Ubrania powstały z myślą o zgranej ekipie znajomych. Zachęcają do wyrażania siebie poprzez styl, inspirują do spotkań i tworzenia pozytywnych doświadczeń.

Banner Image

Banner Image

Preloader spinner
Print
Print Text
Zobacz więcej
Wybierz region
Facebook
Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych,
przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Wprowadź datę swoich urodzin: