Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Zerwania, przez które przejdziemy jeszcze przed 30. Czego się po nich spodziewać?

Nieodzownym elementem randkowania, oprócz romantycznych spotkań i zauroczenia, są również zerwania. Według ekspertów możemy podzielić je na 3 typy.
.get_the_title().

Okres między 20 a 30 rokiem życia jest jednym z najburzliwszych w życiu. To czas zmian, wzlotów, upadków i powolnej stabilizacji. Listy tego, co nas spotka przed 30., różnią się, jednak na większości z nich pojawia się doświadczenie wielu rodzajów rozstań.

Eksperci scharakteryzowali i podzielili zerwania na 3 rodzaje: dobre, złe i brzydkie.

Każde rozstanie boli na swój sposób. Niektóre z nich bywają jednak lżejsze w skutkach albo wychodzą obydwu osobom na dobre. Zaliczają się do nich zerwania polubowne, w których rozstająca się para pozostaje przyjaciółmi oraz takie, gdy dwie osoby zmieniają się i oddalają od siebie w naturalny sposób.

Zerwanie /Alena Darmel, pexels.com
fot. Alena Darmel/pexels.com

Złych zerwań jest więcej niż dobrych i choć nie są one jeszcze najgorsze, potrafią one zranić nawet najbardziej wytrzymałe osoby. Zalicza się do nich jednostronne zerwanie, czyli sytuacja, w której jedna osoba podejmuje decyzje o rozstaniu, wielokrotne zrywanie i schodzenie się, rozstanie przez sprowadzenie związku jedynie do seksu oraz zerwanie ze względu na odległość lub nieodpowiedni czas.

Każdy choć raz przejdzie również przez jedno z brzydkich rozstań – to rodzaj zerwania, który jest związany z najboleśniejszymi przeżyciami.

Do tego niechlubnego grona zalicza się zerwania przez telefon, napisanie SMS-a czy wiadomości, ghostowanie drugiej osoby, czyli całkowite zerwanie kontaktu bez wytłumaczenia się, oraz rozstanie z powodu zdrady.

Zdjęcie główne: cottonbro studio/Pexels.com
Tekst: OP

SPOŁECZEŃSTWO