3 wrocławskie escape roomy, obok których nie przejdziesz obojętnie

Polską stolicą zamkniętych pokoi jest Wrocław. Znajduje się tam kilka perełek, które po prostu trzeba odwiedzić.
.get_the_title().

Escape roomów nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. W skrócie: na własne życzenie zostajesz zamknięty w tajemniczym pokoju i musisz rozwiązać ukryte w nim zagadki, aby się wydostać. Brzmi banalnie, ale niech nie zwiodą cię pozory

Genialnie opracowana fabuła, mistrzowskie wykonanie, ciekawe zagadki, oryginalne systemy podpowiedzi – to cechy wyróżniające wszystkie najlepsze pokoje zagadek.

W Polsce powstaje ich coraz więcej, zbierają swoich fanów i dostarczają najlepszych emocji. Jeśli lubicie dobrą zabawę, musicie zainteresować się tym tematem. My wybraliśmy dla was 3 wrocławskie escape roomy, które po prostu trzeba odwiedzić.

Zdrada w Breslau

Jeśli lubisz przenosić się w czasie, chcesz poznać przedwojenne tajemnice Wrocławia, a przy tym sprawdzić się jako detektyw w ciemnych, zimnych i piwnicznych klimatach, to koniecznie zajrzyj do pokoju przy ul. Ofiar Oświęcimskich 19. Dostarcza on wszystkiego, czego można oczekiwać po najlepszych escape roomach – doskonałego klimatu, ciekawej historii i świetnych zagadek. Nastaw się na dobrą komunikację, bo bez niej możesz nie odnaleźć swojego towarzysza.

Porwany samolot

Szukasz czegoś totalnie nietypowego, bo opatrzyły ci się kłódki i zamki obecne w niemal wszystkich pokojach? Sprawdź miejsce, w którym znajdziesz tylko elektronikę i kilometry kabli.

A najpierw znajdź sam escape room, który kryje się w…. autobusie.

Staw czoła terrorystycznym zagrywkom i uratuj ludzi, których życie leży w twoich rękach. Podołasz? Ten pokój to niesamowite przeżycie, nawet dla starych wyjadaczy.

Czarny motylek

Ten escape room polecamy tylko osobom, które odnajdują się w klimatach prawdziwego mroku. Główna bohaterka zagra z wami na swoich zasadach i musicie dokładnie wsłuchać się w jej polecenia. Ściany mają tutaj oczy i uszy, a klimat tego pokoju zapewnia całą godzinę gęsiej skórki.

Tekst: Małgorzata Bijak

SURPRISE