Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Z okazji 30. urodzin urządziła pogrzeb swojej młodości i stała się viralem

Inspiracja dla tych, którzy wciąż zastanawiają się, jak świętować swoje 30. urodziny.
.get_the_title().

O okresie dojrzewania wszyscy uczyliśmy się w szkole, ale na to, jak nasze życie będzie wyglądać po magicznej, bądź dla niektórych traumatycznej, trzydziestce, mało kto jest przygotowany. Mila Blatkova uznała, że przekroczenie tej granicy to symboliczna śmierć młodości, którą należy opłakiwać, jak na pogrzebie. Jak pomyślała, tak zrobiła, a zdjęcia z „imprezy”, na których pozuje ubrana na czarno, w otoczeniu czarnych balonów, z ustami pomalowanymi na czarno oraz z martwym spojrzenia, stały się viralem.

pogrzeb

Kończąc 30 lat, pogodziłam się z faktem, że jestem już „stara”. Chciałam w zabawny sposób zaakceptować zamknięcie jednego rozdziału w moim życiu i wkroczenie w nowy. Dramatyczny look na tych zdjęciach zainspirowany został moim ulubionym memem z Kris Jenner, do którego dodałam element żałobny – mówiła Mila Blatkova w wywiadzie dla serwisuUNILAD.

Poniżej mem, o którym mowa:

pogrzeb

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się jak świętować swoje trzydzieste urodziny, w ramach inspiracji zamieszczamy kilka zdjęć z pogrzebu młodości Mili:

pogrzeb pogrzeb

Tekst: DS

SURPRISE