5 miejsc, w których ludzie najczęściej uprawiają publiczny seks [KONKURS]

Portal medyczny sprawdził, w jakich miejscach publicznych ludzie uprawiają seks najczęściej. Sprawdźcie wyniki ankiety.
.get_the_title().

Seks w miejscach publicznych w większości krajów jest nielegalny. Wyjątkiem jest na przykład amsterdamski park Vondelpark czy jeden z parków w Kopenhadze, gdzie w nocy można uprawiać seks bez obaw o interwencję policji. W Polsce grozi za to kara grzywny w wysokości do 1500 złotych lub nagana.

Tego typu zakazy jednak nie zawsze stają na drodze amatorów seksu w miejscach publicznych – dowodem na to jest choćby fakt, że do ich łamania przyznała się aż 1/3 mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Serwis medyczny Superdrug Online Doctor przeprowadził ostatnio ankietę, aby sprawdzić, w jakich miejscach publicznych ludzie najchętniej uprawiają seks. Wzięło w niej udział 2 tys. osób – połowa pochodziła z Europy, a połowa ze Stanów Zjednoczonych. Sprawdźcie, jakie lokalizacje wydały się badanym najbardziej atrakcyjne. Jako ciekawostkę dodamy, że badani z Polski najczęściej deklarowali, że uprawiali seks w kinie.

5. Praca

Choć seks w miejscu pracy to ryzykowny pomysł, wcieliło go w życie 7 proc. ankietowanych.

4. Parking

Seks na publicznym parkingu uprawiało 9,1 proc. ankietowanych.

3. Toaleta publiczna

Takiego wyboru dokonało 9,4 proc. ankietowanych.

2. Plaża

Plażowa atmosfera skłoniła do zbliżeń 13 proc. ankietowanych.

1. Park

To miejsce, w którym publiczny seks uprawiany jest najchętniej – przyznało się do tego aż 16,8 proc. ankietowanych.

Jak widać, pomimo wszystkich restrykcji, uprawianie miłości w nietypowych miejscach kręci wiele osób, co jest kolejnym dowodem na to, że przygody poza domem sprzyjają erotycznym doznaniom. Jeżeli niekoniecznie macie odwagę uprawiać miłość pod groźbą nakrycia, ale także szukacie nietypowych doświadczeń, powinniście wziąć udział w trwającym właśnie konkursie SKYN®. Marka poszukuje testerów najlepszych hoteli i daje możliwość odwiedzenia najbardziej sensualnych miejsc w Portugalii. Dzięki takiej podróży można przekonać się na własnej skórze, o tym, jak miejsca są istotne w fizycznej relacji.

Szczegóły konkursu poniżej.

Aby wziąć udział w konkursie i zostać testerem najbardziej intymnych hoteli w Portugalii, należy wejść na stronę skyn.pl, wypełnić quiz, zobaczyć jakim typem kochanka/i się jest i zachęcić drugą osobę do zrobienia tego samego.

Pary, które po rozwiązaniu quizu okażą się najlepiej do siebie dopasowane, dostaną szansę na niezapomniany wyjazd z marką SKYN® i przetestowanie najlepszych hoteli w zamian za swoje opinie, które zostaną zebrane w ogólnoświatowym, ekskluzywnym przewodniku prezentującym najbardziej intymne miejsca na świecie.

SURPRISE