Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

5 powodów, dla których odkurzacz Unlimited jest idealny dla ludzi nielubiących ograniczeń

Po co w XXI wieku dostosowywać się do urządzeń? To urządzenia powinny dostosowywać się do naszego trybu życia. Możecie się nie zgodzić, ale oto odkurzacz, który podbił nasze serca – a to powinniście docenić. Oto 5 powodów, dzięki którym odkurzacz marki Bosch uznaliśmy za #musthave.
.get_the_title().

1. Nie ma kabla!

Przypomnijcie sobie swoje ostatnie odkurzanie. W przód, w tył, w przód, w tył. Kabel. Przewrócił doniczkę. Zaplątał się o krzesło. Zaraz potem o nogi stołu, a z kuchni do salonu to już na pewno nie dało się go przeciągnąć. Każdego z nas denerwuje siłowanie się z kablem. A jak odkurzacz nie ma kabla? Słuchasz sobie muzyki, idziesz gdzie chcesz, nic cię nie ogranicza. Jedną ręką odkurzasz, drugą możesz wstawić pranie, jeśli to akurat dzień jesiennych porządków. W końcu ktoś to zrobił i zaoszczędził nam wielu nerwów…i poprzewracanych kwiatków.

2. Łatwy w obsłudze i czyszczeniu

A co, jeśli wasz partner nie garnie się do sprzątania i odkurzacz w ręku ma raz do roku? Z tym na pewno się polubi. Nawet największy przeciwnik porządków chętnie wstanie z kanapy, żeby przejść się z nim po mieszkaniu. Ominie was trzygodzinne czytanie instrukcji, ponieważ jest wyjątkowo intuicyjny. Super higieniczny, ponieważ filtr higieniczny i membrana Pure Air gwarantują, że powietrze wylotowe jest czystsze od powietrza w pomieszczeniu! Koniec z kurzem unoszącym się za wami w powietrzu.

3. Akumulator, który pasuje do wkrętarki, wiertarki i innych urządzeń

Bateria w Unlimited ładuje się do pełna zaledwie w godzinę! Możecie pożyczać ją waszemu facetowi do wkrętarki albo tacie do wiertarki, ponieważ jest kompatybilna z elektronarzędziami i narzędziami ogrodowymi Bosch z linii zielonej.

4. Bez ograniczeń

Sprzątanie 360 stopni – od podłogi aż po sufit. Z łatwością odkurzycie nim podłogi, ale też kanapę, fotel, a nawet pajęczyny z rogów ścian (ale to dopiero po Halloween!). Swobodnie dotrzecie nim do trudno dostępnych miejsc np. za szafą czy wysoko powieszonych półek. Jest ultralekki, przez co naprawdę łatwo go podnieść, a uchwyt do mocowania na ścianie umożliwia jego komfortowe przechowywanie.

5. Jedyne, co jest ograniczone w odkurzaczu Unlimited to… zużycie energii

Zgadza się. To wielki plus. W dodatku ładowarka jest bardzo szybka – pozwala na naładowanie wymiennego akumulatora w ciągu 60 minut.

SURPRISE