Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

5 powodów, dla których pralko-suszarka to fajne rozwiązanie

Niepodziewani goście nie zrobią przeglądu twoich skarpetek, a rozstawiona suszarka nie będzie zajmować miejsca w salonie. Oto 5 powodów, dla których pralko-suszarka to fajne rozwiązanie.
.get_the_title().

1. Urządzenie 2 w 1 zmieścisz nawet w małym mieszkaniu

Zastanawiasz się nad kupnem suszarki, ale zwyczajnie brakuje ci miejsca. Mało kto ma oddzielną pralnię, a w niej przestrzeń na wszystkie sprzęty, w tym pralkę i suszarkę. Większość polskich mieszkań nie jest duża, więc metraż po prostu się liczy tak samo jak oszczędność miejsca. Zaawansowane technologicznie pralko-suszarki doskonale poradzą sobie z tym zadaniem.

2. Sąsiedzi nie będą oglądać twojej bielizny na balkonie

W niektórych krajach widok prania suszącego się nawet nie na balkonie, ale na zewnątrz budynku to absolutna norma i część krajobrazu. Jeśli jednak nie czujesz się jak mieszkaniec Włoch czy Portugalii i lekko krępuje cię wzrok obcych ludzi na twojej bieliźnie, to kolejny powód, aby zainwestować w pralko-suszarkę. Dzięki niej także tak zwani niespodziewani goście nie będą robić przeglądu twoich skarpetek.

3. Zrobisz ładne zdjęcie na Instagrama, nie przestawiając suszarki po mieszkaniu

Niezależnie od tego, jaki widok chcesz uchwycić na zdjęciu, będąc w domu – wystrój, dziecko czy kota biegającego po parapecie – widmo suszarki psuje efekt. A rezultat musi przecież być perfekcyjny. Nawet jeśli nie robisz zdjęcia, to suszarka nie jest najfajniejszym elementem wystroju wnętrz, a do tego jest duża i przeszkadza. To już kwestia estetyki, ale kto lubi mieć w salonie wystawę ubrań? Raczej nikt, suszarka kursuje więc po mieszkaniu, trafiając na balkon lub do sypialni. Nie każdy ma to szczęście i oddzielne pomieszczenie – suszarnia to raczej luksus.

4. Zabierzesz ulubioną bluzę na wyjazd

Impulsywnie decydujesz się na weekendowy wyjazd, a kosz na brudy pęka w szwach? W środku są oczywiście jeansy, w których najczęściej chodzisz i bluza, bez której ani rusz. Znasz ten stan, prawda? Z pralko-suszarką dasz radę szybko uprać i wysuszyć wszystkie potrzebne rzeczy. Bez problemu zabierzesz więc ulubioną sukienkę, bluzę czy t-shirt.

5. Możesz robić pranie po praniu

Sterta rzeczy do prania się piętrzy, a ty już nie masz gdzie wieszać mokrych ubrań? Kolejne pranie musi poczekać na lepsze czasy, a właściwie na miejsce. W przypadku pralko-suszarki kończysz jedno pranie i możesz zacząć kolejne. Bez obawy o miejsce – czyste ubrania lądują po prostu w szafie.

I wreszcie – nie walniesz się suszarką!

Ile razy rozkładając lub składając suszarkę, walnęliście się w nogę lub przycięliście sobie rękę? Jeśli was to nie spotkało, to znaczy, że jesteście nadludźmi. Ten punkt jest dla wszystkich walczących na co dzień z drucianym ustrojstwem.

Nowa pralko-suszarka marki Bosch Serii | 6 to kompaktowe urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalności pralki, suszarki oraz parownicy – za pomocą pary odświeża ubrania, eliminując uporczywe zagniecenia.

Naraz potrafi uprać i wysuszyć około 30 koszulek lub 10 par spodni!

Dzięki 70-litrowemu bębnowi VarioDrum w Serii | 6 zmieścimy aż 6 kilogramów ubrań w trybie prania i suszenia oraz 10 kilogramów tekstyliów w trybie samego prania. Za perfekcyjne suszenie odpowiadają zaawansowane czujniki technologii AutoDry, mierzące poziom wilgotności podczas całego procesu. Dzięki temu mogą zakończyć je w najbardziej odpowiednim dla naszych ubrań momencie. Nigdy więcej skurczonych swetrów! Dodatkowa opcja HigienaPlus sprawia, że nasze ubrania będą nieskazitelnie czyste.

Jeszcze przed uruchomieniem prania do bębna urządzenia wtłaczane jest gorące powietrze w temperaturze około 70°C, które działa „odkażająco”. Dopiero potem uruchomiony zostaje wybrany cykl prania i suszenia.

Za pomocą funkcji pary w nowej pralko-suszarce można przywrócić schludny wygląd czystym, ale wymagającym odświeżenia ubraniom lub takim, które wymagają prania na sucho, jak garnitury czy wyroby z wełny.
Dzięki bezszczotkowemu silnikowi EcoSilence Drive urządzenie jest także bardzo energooszczędne. Specjalna konstrukcja ścian bocznych minimalizuje hałas i tłumi wibracje. Pralko-suszarka Serie | 6 cechuje się nowoczesnym oraz funkcjonalnym designem z charakterystycznym pochyłym panelem wyposażonym w duży, czytelny ekran dotykowy.

Więcej informacji na: www.bosch-home.pl

SURPRISE