Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

5 sposobów na regenerację w nowym roku [KONKURS]

Styczeń to czas intensywnego realizowania postanowień noworocznych. Pomagamy wam wybrać dietę, siłownię i kosmetyki, które posłużą wam na pewno dłużej niż przez jeden miesiąc. Uwaga, mamy też konkurs. Do wygrania karnety do CityFit!
.get_the_title().

Jakie produkty i usługi wybrać, aby jak najlepiej zrealizować swoje postanowienia noworoczne dotyczące regularnych ćwiczeń, zdrowej diety i dbania o cerę? Oto 5 marek, które polecamy!

1. Bielenda – linia kosmetyków Zielona Herbata

Zacznijmy od zadbania o naszą cerę – w końcu każdego dnia nasza skóra zmaga się z zanieczyszczonym powietrzem i wyzwaniami, które są wynikiem współczesnego trybu życia. Świetnym rozwiązaniem tych problemów będzie seria Bielendy „Zielona Herbata” przeznaczona do głębokiego oczyszczania twarzy. Jej główny składnik aktywny to naturalny olejek z drzewa herbacianego, który jest znanym środkiem antybakteryjnym. Dodatkowo w składzie kwas migdałowy, witaminy B3, C i E oraz kompleks anti-pollution, który wspiera skórę przed zanieczyszczeniami miejskimi typu smog, zapewniając jej kompleksową ochronę.

2. Siłownia City Fit

Wiele osób w nowym roku obiecuje sobie, że przez całe 12 miesięcy będzie regularnie ćwiczyć. Decydując się na taki krok, trzeba być konsekwentnym w tym postanowieniu. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem siłowni, to warto wybrać taką, która oferuje dobre zaplecze sprzętowe, a także zajęcia w grupach – być może zumba czy pilates przekona tych bardziej opornych.

Na dobry start warto zainwestować w karnet na siłowni CityFit – to nowoczesna sieć klubów fitness działających aż w 12 polskich miastach.

Oferuje dostęp 24/7, sprzęt nowej generacji oraz zajęcia fitness prowadzone przez specjalistów.

Karnet CityFit możesz zamówić tutaj.

3. KIK Fit Bar

Podobno jesteśmy tym, co jemy – jeśli to prawda, to jedząc zdrowe posiłki w nowym roku będziemy chodzącym dobrem. Takie są właśnie dania KIK Fit Bar, w którym codziennie możesz jeść smacznie i zdrowo – niezależnie od diety, której przestrzegasz i jakie sporty postanowiłeś teraz uprawiać. Twórcy tego miejsca prowadzą otwartą kuchnię, w której można zjeść posiłek przygotowany ze świeżych, niekonserwowanych i nieprzetworzonych składników, a także uzyskać pełną informację na temat każdej potrawy.

KIK Fit Bar oferuje także swoje własne produkty, które możemy zabrać ze sobą na trening – proteinowe i energetyczne batoniki, a także zielone smoothie, które są witaminowym dobrodziejstwem.

Posiłki KIK Fit Bar zamówisz tutaj.

4. Mincer

Jeszcze jedna marka, która stworzyła specjalną linię kosmetyków przeznaczonych do niwelowania działania smogu, suchego powietrza (klimatyzacja), a także stresu i szybkiego trybu życia, które negatywnie wpływają na naszą cerę. Linia Oxygen Detox to kompletny, innowacyjny program naprawczo-ochronny stworzony, aby codziennie neutralizuje uszkodzenia skóry wyrządzone przez niekorzystne czynniki wewnętrzne i zewnętrzne. Największą zaletą tej serii jest zawarty w kosmetykach Anti-pollution Complex, który tworzy na powierzchni unikalny film i uniemożliwia przywieranie cząsteczek smogu PM 2,5. W ten sposób chroni skórę przed zanieczyszczeniami w powietrzu niczym niewidzialna tarcza.

5. Natura Cold Press

Dieta sokowa działa dwutorowo. Nie tylko pomaga oczyścić organizm z toksyn, ale również uzupełnia witaminy. A te znacznie szybciej wchłaniają się i przechodzą do krwioobiegu przyjmowane w formie płynnej.

Natura Cold Press to 1,5 kilograma świeżych warzyw i owoców zamkniętych w butelce.

Pozyskiwane są metodą wykorzystującą tłoczenie na zimno za pomocą prasy hydraulicznej. Dodatkowo – niepowtarzalny smak!

UWAGA! MAMY KONKURS!

Do wygrania 2 karnety na okres 3 miesięcy do wybranego klubu CityFit (dostępne kluby do sprawdzenia tutaj). Wystarczy, że odpowiecie w komentarzu pod postem (tutaj, nie na Facebooku), jak zamierzacie dbać o swoją kondycję fizyczną w nowym roku. Najciekawsze odpowiedzi wybierzemy 19 stycznia o godz. 12:00!

SURPRISE