5 zdjęć, które zrobiły na tobie ponadprzeciętne wrażenie: Piotrek z Mr. PANCAKE i PIZZA BOYZ

Startujemy z nowym cyklem, w którym prosimy fajnych ziomków, ludzi inspirujących i ciekawych o podsyłanie nam 5 zdjęć, które w ostatnim czasie zrobiły na nich ponadprzeciętne wrażenie na instagramie. Na pierwszy ogień idzie Piotrka Śliwę z Mr.PANCAKE i PIZZA BOYZ.
.get_the_title().

Startujemy z nowym cyklem, w którym prosimy fajnych ziomków, ludzi inspirujących i ciekawych o podsyłanie nam 5 zdjęć, które w ostatnim czasie zrobiły na nich ponadprzeciętne wrażenie.

Na pierwszy ogień bierzemy Piotrka Śliwę, który wraz z bratem Maćkiem jest założycielem MR.PANCAKE i PIZZA BOYZ. Ich knajpy znajdziecie niemal we wszystkich największych miastach w Polsce (WWA, GDY, KRK, POZNAŃ). Człowiek z milionem pomysłów na minutę i masą zajebistych zajawek. Ciężko za nim nadążyć, więc podpytujemy, co mu ostatnio wpadło w oko.

Moje instagramowe lajki nie są za bardzo przemyślane. Wydaje mi się, że ogrom kontentu jakim jesteśmy codziennie zasypywani sprawił, że ciężko jest się skupić na konretnym obrazie, a samo lajkowanie postów stało się dość automatyczne. Ja radzę sobie z tym tworząc kolekcje zdjęć, które mnie w jakiś sposób inspirują lub do których chce wrócić.

1. Sean Wotherspoon x Guess

Po niedawnej super udanej współpracy z Nike przy modelu AM 1/97 Sean Woterspoon zaskakuje jeszcze fajniejszą kolaboracją z Guessem i to totalnie w moim stylu.

2. Dziarka od Madame Buraka

Tatuaże Madame Buraka są mega charakterystyczne i rozpoznawalne na całym świecie. Zwłaszcza takie na całe plecy.

3. Nowa praca Oh De Laval

Nie mam pojęcia o sztuce, ale obrazy Oh De Laval robią na mnie zawsze duże wrażenie.

4. SneakerBoyz x Pornhub

Niewątpliwie jeden z ciekawszych i bardziej odważnych customów jakie ostatnio widziałem. Nike to moja słabość, a chłopaki z SneakerBoyz to kochane ziomki!

5. Memy

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie lajkuje memów na insta!

SURPRISE