Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Anja Rubik otwiera szkołę. Temat zajęć: edukacja seksualna

Zajęcia odbywać się będą w przyszły weekend w Warszawie.
.get_the_title().

W październiku zeszłego roku Anja Rubik zainaugurowała projekt #SEXEDPL, którego celem jest przybliżenie Polakom kwestii związanych z seksualnością i rozwiewanie mitów na temat seksu. Elementem projektu były 60-sekundowe filmiki, w których znane osoby zwierzały się ze swoich doświadczeń i udzielały widzom wielu cennych lekcji. W projekcie wzięli udział m.in. Monika Brodka, Maffashion, Magdalena Cielecka, Maciej Stuhr czy Robert Biedroń. Teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę tego projektu.

Za chwilę ukaże się książka „SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”, w której zebrane zostanie 18 rozmów seksu przeprowadzonych przez modelkę z ekspertami i ekspertkami.

Pozycja skierowana jest głównie do młodych ludzi, dlatego też Anja Rubik zadbała z wydawnictwem W.A.B. o to, aby cena była przystępna – książka kosztować będzie jedynie 19,90 zł. Wewnątrz znajdą się też komiksy autorstwa Katarzyny Babis (Kiciputek) oraz zdjęcia Zuzy Krajewskiej.

Ale to nie wszystko, bo pod koniec miesiąca modelka zamierza otworzyć… szkołę.

Od 19 do 23 września w budynku dawnego liceum im. Hoffmanowej, przy ul. Emilii Plater 31 w Warszawie będzie działać szkoła #SEXEDPL.

W programie znajdują się wykłady i warsztaty związane z tematem książki. Prowadzone będą przez lekarzy, pedagogów, seksuologów i edukatorów. Wśród poruszanych tematów znajdzie się antykoncepcja, choroby przenoszone drogą płciową, sposoby radzenia sobie z homofobią, aborcja czy świadomość seksualna. W programie także pokazy filmów. Udział w zajęciach jest bezpłatny, jednak trzeba się na nie wcześniej zarejestrować. Podczas wydarzenia swoje stanowiska będą mieli także Grupa Ponton, Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Społeczny Komitet ds. AIDS czy IFMSA – Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny.
Zainteresowani? Więcej informacji znajdziecie tutaj.

SURPRISE