Baseny w ogródku są passé, skoro można wybudować prywatną plażę

Przed pojęciem decyzji o takim zagospodarowaniu swojej posiadłości, zastanów się, jak bardzo kochasz swoją bliższą i dalszą rodzinę. To, że przez całe wakacje będą chcieli u ciebie gościć jest pewne!
.get_the_title().

Dom z basenem to chyba klasyk na liście marzeń. Okazuje się jednak, że można zrobić jej małą aktualizację i zacząć sobie wyobrażać siebie na rajskiej plaży. I to bez konieczności ośmiogodzinnego lotu, płacenia grubej kasy za hotel i co najważniejsze – bez bitwy na parawany z bandą turystów.

Póki co taką możliwość mają w każdym razie mieszkańcy Luizjany, gdzie Firma Zydeco Construction LLC oferuje usługę wybudowania w ich ogródkach rajskiej plaży.

Te prywatna oaza ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia – lazurową wodę, złocisty piasek, a na specjalne życzenie klienta można zainstalować tam również altankę, parasolki, outdoorową kuchnię czy nawet siatkę do gry w siatkówkę wodną.

Zydeco Construction LLC

Eric White, właściciel Zydeco Construction przyznaje, że największym problemem, wymagającym wielu testów, było stworzenie takiej konstrukcji, w której nie będą się rozwijać niebezpieczne dla zdrowia człowieka bakterie.

Wysokie temperatury sprzyjają takim sytuacjom. Na szczęście White i opatentował system pomp, który ma temu zaradzić.

Fanpage Zydeco Construction LLC

Pozostaje tylko zadać najważniejsze pytanie: ile to kosztuje?

White zapewnia, że tyle, co wybudowanie basenu, czyli od 20 tys. dolarów wzwyż, w zależności od tego, czego sobie zażyczy klient.

Postanowione: jak za 30 lat spłacimy kredyt za mieszkanie, to bierzemy kolejny – na dom z taką plażą! 😉

Zdjęcie główne: Zydeco Construction LLC
Tekst: Kinga Dembińska

SURPRISE