Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Beka z Jakóbiaka dotarła za ocean. Znani youtuberzy z USA nabijają się z polskiego 'coacha’

Człowieku jesteś chory, jesteś stalkerem, to powinno się leczyć – mówi Ethan, jeden z autorów popularnego amerykańskiego kanału na YouTubie h3h3Productions. Okazuje się, że negatywna sława Łukasza Jakóbiaka dotarła już nawet do USA.
.get_the_title().

Popularny youtuber (autor programu „20m2”), dziennikarz i mówca motywacyjny, Łukasz Jakóbiak, ostatnio stał się bohaterem prasowych nagłówków za sprawą pewnej „akcji”, którą przeprowadził w mediach społecznościowych. Kiedy początkowo zakomunikował na swoim koncie facebookowym, że dostał zaproszenie do popularnego amerykańskiego show „The Ellen DeGeneres Show”, pisano o tym jako o wielkim sukcesie. Wkrótce okazało się jednak, że Jakóbiak tam de facto nie wystąpił, a jedynie zainscenizował całe spotkanie ze znaną Ellen, co miało być „wizualizacją” jego marzenia i sygnałem dla dziennikarki, aby zwróciła na niego uwagę. Choć otrzymał wiele głosów wsparcia od fanów, na Facebooku pojawiło się dużo komentarzy krytycznych, kpiących z youtubera.

Okazuje się, że negatywna sława Jakóbiaka dotarła także za ocean.

Dwójka amerykańskich youtuberów (małżeństwo), prowadzących popularny kanał 'h3h3Productions’ (ponad 3 mln subskrycji), poświęciła Polakowi cały odcinek. W prześmiewczy sposób komentują w nim jego „projekt” i nie zostawiają na youtuberze suchej nitki.

Człowieku jesteś chory, jesteś stalkerem, to powinno się leczyć – mówi Ethan, jeden z prowadzących kanał, odnosząc się do fragmentu filmu Jakóbiaka, na którym prezentowany jest fotomontaż jego zdjęcia z Ellen, kiedy ta śpi.

Ten gość jest przerażający. Jestem przekonany, że Ellen wystąpiła właśnie o sądowy zakaz zbliżania się do niej – i wam radzę zrobić to samo – dodaje po chwili.

W filmie pojawia się oczywiście jeszcze więcej żartobliwych uwag. Poniżej możecie obejrzeć cały odcinek. Ciekawe co na to sam Jakóbiak – jak na razie youtuber nie odniósł się jeszcze do tego filmu.

SURPRISE