Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Stało się. 7 lipca na całym świecie pękły miliony serc. Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się.

Justin Beber nie ma już 14 lat i grzywki.
.get_the_title().

Babe, babe ooooo!” O nie. Stop. Justin Beber nie ma już 14 lat i grzywki. On dorósł. Możecie porównać nas do pudelka, ale to jest serio przełomowa chwila.

Zza ocenu napłynęły do nas w weekend intrygujące wieści, jakoby bożyszcze nastolatek Justin Bieber (lat 24) spędzał urokliwe chwile ze swoją ukochaną Hailey Baldwin (lat 21) na Bahamach. Plotka głosiła, że podczas romantycznego weekendowego wypadu ów młodzieniec postanowił oświadczyć się młodej modelce/influenserce/córce Alca. I stało się. Wczoraj na Instagramie Bieber opublikował post, w którym to potwierdza owe doniesienia, wyznając publicznie i bardzo dobitnie uwielbienie swojej wybrance.

Hailey, jestem tak bardzo zakochany w Tobie!” napisał w poście. Kontynuował: „Jestem tak zaangażowany, aby spędzić całe życie, poznając każdą część Ciebie, kochając cierpliwie i uprzejmie. Obiecuję prowadzić naszą rodzinę z honorem i uczciwością, pozwalając Jezusowi przez Jego Świętego Ducha prowadzić nas we wszystkim, co robimy i każdej decyzji, którą podejmujemy. Moje serce jest CAŁKOWICIE i W PEŁNI TWOJE i NA ZAWSZE umieściłem Cię na pierwszym miejscu. Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin, nie chciałbym spędzić go z nikim innym, Ty czynisz mnie o wiele lepszym i uzupełniamy się wzajemnie tak dobrze! Nie mogę się już doczekać najlepszego czasu życia! To zabawne, bo teraz z Tobą wszystko ma sens!„

Następnie nawiązuje do wzorców jakie daje rodzeństwu, symboliki/numerologii i Pisma Świętego.

No i fajnie. Teraz miliony fanów z zapartym tchem, będą obserwować wybory Państwa Młodych: Kiedy i gdzie ślub? Pastor ubrany w Supreme? Garnitur zaprojektowany przez Jerrego Lorenzo? Suknia Versace? Koncert Post Malone na weselu? No bo chyba nie Seleny Gomez… Justin wygłosi, czy wyśpiewa przysięgę małżeńską? Który z braci Alca Baldwina zorganizuje wieczór kawalerski? Jakie #instagirls będą bawić się na panieńskim?

Z całą pewnością zapowiada się impreza, jakiej Hollywood dawno nie widziało.

tekst: Laura Skroll

SURPRISE