Bohaterowie “South Parku” przejdą pandemię koronawirusa

Ostatniego dnia września obejrzymy specjalny odcinek emitowanego od końca lat 90. serialu "Miasteczko South Park". Bohaterowie tytułowego miasteczka w Kolorado – Stan Marsh, Kyle Broflovski, Kenny McCormick i Eric Cartman – będą musieli stawić czoła pandemicznej rzeczywistości.
.get_the_title().

“South Park” to kultowy serial animowany dla dorosłych, w którym notorycznie nawiązuje się do aktualnych tematów społecznych, viralowych trendów i politycznych rewelacji, o których głośno jest w mediach. Nic więc dziwnego, że twórcy serialu postanowili wziąć na tapet także najważniejszy temat ostatnich miesięcy.

Bohaterowie “Miasteczka South Park” w specjalnym odcinku “The Pandemic Special” będą musieli zmierzyć się z pandemią COVID-19.

Najdłuższy w 23-letniej historii serialu, bo aż godzinny odcinek będzie opowiadał o powrocie do szkoły, w której po okresie zamknięcia obowiązują surowe obostrzenia związane z pandemią.

“Randy próbuje pogodzić się ze swoją rolą w wybuchu pandemii COVID-19, podczas gdy koronawirus stał się nie lada wyzwaniem dla mieszkańców South Parku. Dzieci wracają do szkoły, jednak szybko orientują się, że nic nie jest, jak dawniej – ani ich nauczyciele, ani ich klasa, ani nawet Eric Cartman” – tak brzmi oficjalny opis odcinka, w którym bohaterowie będą musieli stawić czoła panice, restrykcjom i niecodziennym zachowaniom dorosłych. I to wszystko z maseczkami na twarzach, które – nie martwcie się – na pewno nie zamkną im ust.

Odcinek specjalny będzie miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych 30 września na kanale Comedy Central. Następnego dnia pojawi się na kanale streamingowym HBO Max, a później będzie można go obejrzeć także w serwisie South Park Studios.

Tekst: Dominika Szymańska

SURPRISE