Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Bohaterowie „South Parku” przejdą pandemię koronawirusa

Ostatniego dnia września obejrzymy specjalny odcinek emitowanego od końca lat 90. serialu "Miasteczko South Park". Bohaterowie tytułowego miasteczka w Kolorado – Stan Marsh, Kyle Broflovski, Kenny McCormick i Eric Cartman – będą musieli stawić czoła pandemicznej rzeczywistości.
.get_the_title().

„South Park” to kultowy serial animowany dla dorosłych, w którym notorycznie nawiązuje się do aktualnych tematów społecznych, viralowych trendów i politycznych rewelacji, o których głośno jest w mediach. Nic więc dziwnego, że twórcy serialu postanowili wziąć na tapet także najważniejszy temat ostatnich miesięcy.

Bohaterowie „Miasteczka South Park” w specjalnym odcinku „The Pandemic Special” będą musieli zmierzyć się z pandemią COVID-19.

Najdłuższy w 23-letniej historii serialu, bo aż godzinny odcinek będzie opowiadał o powrocie do szkoły, w której po okresie zamknięcia obowiązują surowe obostrzenia związane z pandemią.

„Randy próbuje pogodzić się ze swoją rolą w wybuchu pandemii COVID-19, podczas gdy koronawirus stał się nie lada wyzwaniem dla mieszkańców South Parku. Dzieci wracają do szkoły, jednak szybko orientują się, że nic nie jest, jak dawniej – ani ich nauczyciele, ani ich klasa, ani nawet Eric Cartman” – tak brzmi oficjalny opis odcinka, w którym bohaterowie będą musieli stawić czoła panice, restrykcjom i niecodziennym zachowaniom dorosłych. I to wszystko z maseczkami na twarzach, które – nie martwcie się – na pewno nie zamkną im ust.

Odcinek specjalny będzie miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych 30 września na kanale Comedy Central. Następnego dnia pojawi się na kanale streamingowym HBO Max, a później będzie można go obejrzeć także w serwisie South Park Studios.

Tekst: Dominika Szymańska

SURPRISE