Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Brytyjska firma oferuje brokatowe trumny i pudełka na prochy

The Glitter Coffin Company uważa, że ich wyroby pozwalają w piękny sposób uczcić i odzwierciedlić styl życia nieboszczyka.
.get_the_title().

Śmierć i pogrzeby to temat dość delikatny, z którego niekoniecznie należy żartować. The Glitter Coffin Company oferuje więc swoje usługi jak najbardziej na poważnie. Świadczy o tym chociażby fakt, że zamówień należy dokonywać poprzez swój lokalny dom pogrzebowy i to tam, a nie bezpośrednio do klientów, dostarczane są gotowe wyroby.

W innym wypadku mogłyby przecież skończyć jako element halloweenowej dekoracji albo wystroju pokoju nastolatka.

Na stronie firmy The Glitter Coffin Company oferta trumien i pudełek na prochy jest więc zaprezentowana w sposób profesjonalny i rzetelny, ze szczegółowym objaśnieniem sposobu zamówienia, surowców, z których produkty są wykonane (odbijający światło brokat jest biodegradowalny) czy dostępnych kolorów.

Wśród nich można znaleźć m.in. liliowy, czerwony, czarno-srebrny, królewski niebieski, grafitowy, szary, srebrny, złoty, purpurowy, błękitny, a nawet hity ostatnich lat – miedziany czy różowe złoto.

Tak szeroki wybór odcieni może utrudnić podjęcie – nomen omen – ostatecznej decyzji. A ile ta „przyjemność” kosztuje?

Cena pudełka na prochy – zarówno w wersji dla ludzi, jak i dla zwierząt, bo oczywiście takie też są w ofercie – to ok. 180 funtów.

Trumny są wyceniane indywidualnie, gdyż robione są na wymiar. Do tego dochodzą jeszcze koszty transportu – od razu trzeba też dodać, że jest opcja wysyłki za granicę. Zresztą czy cena w tym wypadku gra jakąkolwiek rolę? Przecież raczej nikt nie płaci sam za swoją trumnę 😉

Upewnijmy się tylko, że nasi bliscy są świadomi tego, że jeśli nie wypełnią naszej ostatniej woli, to będziemy ich nawiedzać po śmierci. I nie mówimy tu o oldskulowych prześcieradłach i brzdąkaniu łańcuchami, a raczej czymś w stylu „Paranormal Activity”.

Źródło zdjęć: The Glitter Coffin Comapny
Tekst: Kinga Dembińska

SURPRISE