Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Brytyjski hotel oferuje gościom zajęcia z lemogi, czyli jogi z lemurami

Jesteśmy pewni, że nawet jeśli nie przyłożycie się do ćwiczeń na sto procent, to i tak ta sesja jogi zapewni wam endorfinowy haj. W takim towarzystwie nie może być inaczej!
.get_the_title().

Pisaliśmy już o jodze z alpakami i z kozami, ale być może to lemury jako towarzysze ćwiczeń sprawdzą się najlepiej.

Są bardzo gibkie i chętne do czynnego uczestnictwa w zajęciach, a to może podziałać na nas bardzo mobilizująco!

Owen Humphreys/PA Images

Trzeba jednak przyznać, że nie wytrzymują w jednej pozycji zbyt długo – chociaż to akurat jesteśmy w stanie zrozumieć. Niekiedy podczas zajęć zaczynają nagle szukać w gąszczu trawy jakiejś przekąski – i tu również im się nie dziwimy!

Gdyby między źdźbłami ukryte były jakieś nasze przysmaki, nurkowalibyśmy w zieleń za każdym razem, kiedy instruktor zamknie oczy.

Armathwaite-hall.com

Joga z lemurami odbywa się na terenie Armathwaite Hall Hotel and Spa w Lake District. Otoczony jeziorami i górami, sąsiadujący z Parkiem Narodowym Lake District hotel gwarantuje idealne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jego właściciele doskonale jednak wiedzą, że niektórzy goście wolą raczej umiarkowaną aktywność fizyczną. Joga sprawdzi się w takim wypadku doskonale.

Ze względu na towarzystwo jej nietypowych współuczestników jest duża szansa, że z tej opcji skorzystają również ci, którzy przez cały pobyt zamierzali tylko spać lub moczyć się w hotelowym jacuzzi.

Organizatorzy zająć obiecują, że dzięki nim można uwolnić się od stresu i obniżyć za wysokie ciśnienie krwi. Poza tym wszędobylskie lemury na pewno wywołają na twarzach ćwiczących uśmiech, a jak wiadomo – to samo zdrowie! – Jako miejsce, którego celem jest zapewnienie gościom wypoczynku w duchu wellness, od zawsze staramy się oferować aktywności na świeżym powietrzu, które umożliwią uwolnienie się od negatywnych skutków życia w wielkich miastach, tj. stresu, zanieczyszczenia powietrza i problemów ze snem – komentuje właścicielka hotelu Carolyn Graves.

Owen Humphreys/PA Images

A gdyby ktoś niekoniecznie był fanem jogi lub lemurów (ej, serio?!), to spieszymy donieść, że lemoga jest jednym z wielu punktów hotelowego programu wellness.

Wśród innych atrakcji znajduje się na przykład wyprowadzanie alpak na spacery.

Lemoga to zdecydowanie jedna ze tych rzeczy, o której istnieniu jeszcze wczoraj nie wiedzieliśmy, a dziś już jesteśmy pewni, że to właśnie jej potrzebujemy w naszym życiu! Ile jeszcze takich przyjemności kryje się gdzieś na świecie? Obiecujemy odkryć i podzielić się z wami wszystkimi!

Owen Humphreys/PA Images

Zdjęcie główne: Owen Humphreys/PA Images
Tekst: Kinga Dembińska

SURPRISE