Chcesz dostawać pieniądze za palenie jointów? Ten magazyn ma ofertę dla ciebie

Oferta skierowana jest jednak wyłącznie do mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Kanady.
.get_the_title().

American Marijuana to internetowe pismo zajmujące się tematyką medycznej marihuany. Jego siedziba mieści się w Nowym Jorku. Pismo właśnie ogłosiło, że szuka kogoś na stanowisko, które dla wielu osób brzmi pewnie jak praca marzeń.

Chodzi o recenzowanie marihuany i związanych z nią gadżetów.

Do wyłonionej osoby raz w miesiącu będzie przychodzić przesyłka wypełniona między innymi różnymi odmianami marihuany, waporyzatorami czy olejkami CBD. Recenzent będzie mieć oczywiście za zadanie zażyć przesłane środki, a potem wyjaśnić jak działają i przedstawić na ich temat opinię w formie artykułu lub wideo. A wszystko to, pracując z domu.

Jak zapowiada American Marijuana, wyłoniona osoba będzie mogła zarobić nawet 36 tys. dolarów rocznie (3 tys. miesięcznie) – ostateczna wysokość kwoty uzależniona będzie od kompetencji recenzenta marihuany. Oferta skierowana jest do osób, które mają powyżej 18 lat i są w dobrej kondycji fizycznej, która pozwoli im na palenie marihuany każdego dnia.

Tylko uwaga! Aplikanci muszą mieszkać w tych częściach Stanów Zjednoczonych lub Kanady, w których marihuana została zalegalizowana.

Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdziecie tutaj.

Zdjęcie główne: Wesley Gibbs / Unsplash
Tekst: NS

SURPRISE