Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Chcesz dostawać pieniądze za palenie jointów? Ten magazyn ma ofertę dla ciebie

Oferta skierowana jest jednak wyłącznie do mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Kanady.
.get_the_title().

American Marijuana to internetowe pismo zajmujące się tematyką medycznej marihuany. Jego siedziba mieści się w Nowym Jorku. Pismo właśnie ogłosiło, że szuka kogoś na stanowisko, które dla wielu osób brzmi pewnie jak praca marzeń.

Chodzi o recenzowanie marihuany i związanych z nią gadżetów.

Do wyłonionej osoby raz w miesiącu będzie przychodzić przesyłka wypełniona między innymi różnymi odmianami marihuany, waporyzatorami czy olejkami CBD. Recenzent będzie mieć oczywiście za zadanie zażyć przesłane środki, a potem wyjaśnić jak działają i przedstawić na ich temat opinię w formie artykułu lub wideo. A wszystko to, pracując z domu.

Jak zapowiada American Marijuana, wyłoniona osoba będzie mogła zarobić nawet 36 tys. dolarów rocznie (3 tys. miesięcznie) – ostateczna wysokość kwoty uzależniona będzie od kompetencji recenzenta marihuany. Oferta skierowana jest do osób, które mają powyżej 18 lat i są w dobrej kondycji fizycznej, która pozwoli im na palenie marihuany każdego dnia.

Tylko uwaga! Aplikanci muszą mieszkać w tych częściach Stanów Zjednoczonych lub Kanady, w których marihuana została zalegalizowana.

Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdziecie tutaj.

Zdjęcie główne: Wesley Gibbs / Unsplash
Tekst: NS

SURPRISE