Chcesz edytować lub cofnąć wysłaną wiadomość? Aktualizacja iOS 16 Ci na to pozwoli!

Aktualizacja systemu operacyjnego iOS 16 przeznaczona dla telefonów Apple iPhone zaskoczyła użytkowników nowymi, zaskakującymi funkcjami. Najczęściej komentowane okazały się możliwości edytowania oraz usuwania wysłanych już wiadomości iMessage.
.get_the_title().

Korzystanie z najnowszych funkcji dotyczących wiadomości rządzi się jednak swoimi prawami. Wiadomości mogą być edytowane maksymalnie pięć razy w ciągu 15 minut od ich wysłania. Usunięcie iMessage będzie możliwe jedynie w ciągu 2 minut od jej wysłania. Wiadomości można odzyskać z kosza, lecz tylko przez 30 dni od ich pojawienia się tam.

Edytowanie wiadomości iMessage

Co ciekawe, odbiorcy wciąż będą mogli zobaczyć wcześniejsze wersje przesłanej wiadomości. W przypadku usuwania tekstu, podobnie jak na Facebook Messenger, odbiorca dostanie powiadomienie o zniknięciu iMessage. Wszystkie funkcje będą poprawnie działać jedynie w przypadku zaktualizowania systemu operacyjnego przez obydwu użytkowników.

Internauci zauważyli, że firma Apple zdecydowała się wprowadzić nowe funkcje, kilka tygodni po ogłoszeniu podobnego pomysłu przez platformę Twitter. Medium społecznościowe również ma w zamiarze testowanie możliwości edycji na ich stronie.

Najnowsza aktualizacja oprogramowania iOS 16 na pewno pomoże osobom, którym zdarzało się dotychczas pisać wiadomości pod wpływem emocji oraz zapominalskim wszelkich zasad ortograficznych.

OP

SURPRISE