Co o 2022 roku mówi numerologia?

2021 miał być rokiem wolności. A czego spodziewać się możemy w najbliższych 12 miesiącach?
.get_the_title().

Rok 2022 to numerologiczna szóstka (2 + 0 + 2 + 2 = 6), czyli cyfra symbolizująca opiekuńczość, dom i rodzinę, związki i miłość – zarówno tę, którą przeżywamy jako jednostki, jak i tę występującą pod postacią ogólnego poczucia harmonii w społeczeństwie. Wiąże się ona również ze zobowiązaniami, odpowiedzialnością i poświęceniem się dla innych.

Szóstka może być więc odczytywana jako zapowiedź znalezienia prawdziwej miłości, wzmocnienia dotychczasowej relacji czy zagojenia ran. 2022 według numerologii to też zadbanie o rodzinę i otaczającą nas przestrzeń – nie tylko tę domową, ale i o środowisko naturalne. Być może jest to oznaka, że w nowy rok wejdziemy z nową determinacją, aby coś zmienić i na przykład wziąć na siebie odpowiedzialność za zmiany zmiany klimatyczne.

Numerologiczna szóstka to również cyfra przychylna zapuszczaniu korzeni.

2022 rok może być więc dobrym czasem, by zadać sobie pytanie, w jakim miejscu czujemy się najbardziej u siebie i czyje towarzystwo daje nam poczucie bezpieczeństwa.

Zdjęcie: Manik Roy / Unsplash

Związki będą w tym roku w centrum uwagi. Dla wielu osób może oznaczać to nowe poczucie obowiązku wobec bliskich. Mimo możliwych trudności, warto zainwestować czas i energię w pielęgnowanie i rozwijanie tych relacji.

Będzie to również idealny rok do wchodzenia w nowe znajomości. Dzięki silnemu poczuciu zbiorowości, z którym wiąże się numerologiczna szóstka, kontakty interpersonalne mogą dla wielu okazać się bardziej naturalne niż kiedykolwiek wcześniej.

Dwójka, obecna w tym roku trzykrotnie, to natomiast cyfra, która zawsze szuka dyplomatycznych rozwiązań i bierze pod uwagę potrzeby wszystkich. 2022 rok można więc też interpretować jako okres, w którym górę wezmą współpraca i sprawiedliwe rozwiązania, a nie scenariusz pod tytułem ‘zwycięzca zgarnia wszystko’.

Zdjęcie główne: Vlad Deep / Unsplash
Tekst: AD

SURPRISE