Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Co słychać na TikToku? Trapy x Myszka Miki

Myszka Miki już nie jest taka grzeczna.
.get_the_title().

Myszka Miki to z pewnością najsłynniejszy popkulturowy gryzoń. Nic więc dziwnego, że podczas swojej niemal 100-letniej (!) historii stała się bohaterką tatuaży i obrazów Andy’ego Warhola, trafiła na koszulki, a nawet doczekała się PRL-owskiej podróby znanej obecnie pod nazwą 'brzydka Miki’.

Teraz najbardziej znany twór Disneya trafił także na TikToka i to nie w byle jakiej roli. Myszka stała się raperką z krwi i kości.

Zresztą zobaczcie sami:

@imvutokky##imvu ##imvuchallenge ##OverShareInYourUnderwear ##gaminglife ##gaminglife ##mickeymouse ##nyc

♬ the song is knock knock – johnny_sins_kinnie

Ubrana w modne ciuchy Myszka Miki tańczy do popularnych utworów, których twórcami są Lil Tjay czy Bizzy Banks. No i rapuje charakterystycznym, piskliwym głosem. Trudno powiedzieć, kiedy dokładnie zaczęła się ta moda, ale prawdopodobnie było to w marcu tego roku. Jak powstają te filmiki?

To możliwe dzięki INVU, które jest serwisem społecznościowym w duchu metaverse, czyli łączącym świat fizyczny i wirtualny (więcej o metaverse przeczytacie tutaj).

Rapująca mysz cieszy się coraz większą popularnością, nic więc dziwnego, że niektórzy wykorzystują ten trend do promocji własnej twórczości. Tak jest choćby w przypadku użytkownika Yvng Mickey, który sam układa kawałki, które śpiewa jako Miki. Jak myślicie, czy rapowanie o Goofym stanie się w tym przypadku przepustką do międzynarodowej kariery?

@iamyvngmickeyI had to do it again guys we went viral once again!!! ##yvngmickeygang ##viral ##yvngmickey ##sing

♬ original sound – Yvng Mickey

Tekst: NS

SURPRISE