Desperados chce ci dać mieszkanie na 365 dni życia i zabawy!

Kiedy ostatnio byliście na domówce? Tak grubej, jaką przygotowuje właśnie Desperados na pewno jeszcze nie widzieliście! In the House by Desperados to starcie na domówki: zorganizuj epicką imprezę i wygraj mieszkanie do życia i zabawy na cały rok!
.get_the_title().

We Wrocławiu i Warszawie ekipy już wybrane. Chodźcie sprawdzić, jakie imprezy zorganizują i sami zgłaszajcie się na organizatorów domówek – macie na to szanse w Gdańsku i Krakowie! Wrocław, Warszawa, Gdańsk i Kraków – w tych 4 miastach możecie przeżyć niesamowitą imprezę.

In the House by Desperados to wielkie domówkowe starcie, w którym każda decyzja należy do imprezowiczów!

Mamy dla was 4 domówki, 4 pojedynki i 4 kamienice w 4 różnych miastach, a wszystko to, by wyłonić ekipę, która zgarnie imprezowy apartament na cały rok!

Macie swój styl imprezowania? Wiadomo, jak każdy!

Niepowtarzalna, bo przygotowana od początku do końca przez młodych ludzi, którzy swoje pomysły imprezowe zgłaszali w konkursie Desperadosa. Każdej domówce będzie towarzyszyła inna muzyka i różne atrakcje.

To od organizatorów poszczególnych imprez zależy, czy zabawa będzie opierała się na grach planszowych i winie, imprezie z przebierankami, piwku i plejaku, a może totalnej odpince przy najlepszej muzyce! Oni decydują, czym was zaskoczą, natomiast od was zależy, na której imprezie będziecie chcieli bawić się do białego rana i komu oddacie swój głos, umożliwiając tym samym gospodarzom wygranie apartamentu do mieszkania i imprezowania na cały rok!

Kto wie, może spotkacie tam nowych przyjaciół, starych znajomych albo nową miłość?

Różnorodność i nieoczekiwane atrakcje, brak przewidywalności, wiedzy, co was czeka i w czym weźmiecie udział niewątpliwie wywołuje miły dreszczyk emocji i budzi chęć wciągnięcia się w zabawę!

W najbliższą sobotę (24.11) zapraszamy was do Wyspa Tamka na epicką imprezę, jakiej Wrocław jeszcze nie widział. Podczas domówki wszech czasów 4 składy zderzą się w starciu na style, gatunki i klimaty, a do tego czeka na was jedno wielkie party w przestrzeni wspólnej. Brzmi nieźle?
W specjalnie wynajętej i zaaranżowanej zabytkowej kamienicy w środku miasta na czterech piętrach będą królowały elektroniczne brzmienia i scenografia, jakiej jeszcze nie było. Budynek rozbłyśnie kolorowymi światłami, a na każdej kondygnacji wystartuje niepowtarzalna domówka. Tego wieczora we Wrocławiu zagrają kolektywy DJ-skie Suck My Bass, HeartBeats, Regime i Miód x Module.

Już teraz możecie zgarnąć u nas 10 podwójnych zaproszeń na jutrzejsze imprezy!
Wystarczy, że wyślecie nam swoje zgłoszenie – kto pierwszy ten lepszy na: redakcja@fpiec.pl….

Na organizatorów domówek w Gdańsku i Krakowie możecie zgłaszać się na stronie Desperadosa. Spieszcie się, bo chętnych nie brakuje, a czas ucieka!

SURPRISE