Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

dj akun: Gdzie lecimy teraz? Lecimy do Dubaju

Najnowszym rozbłyskiem polskiego internetu jest DJ Akun, który zdobył zasięgi dzięki swoim energetycznym miksom, remiksom i specyficznej nawijce weselnego wodzireja.
.get_the_title().

Co jakiś czas internet winduje do sławy nowe, dość przypadkowe gwiazdy. Takie niezaplanowane, najczęściej bliskie sercu użytkownikom, które są odbiciem ich niedoskonałości. Przypominają, że w erze algorytmów i performance’ów internetem na koniec rządzi widz, a fenomen popularności to rzecz wciąż dość losowa i nieskalowalna.

Najnowszym tego typu rozbłyskiem polskiego YouTube, a później TikToka i Instagrama, stał się DJ Akun, który zdobył zasięgi dzięki swoim energetycznym miksom, remiksom i specyficznej nawijce weselnego wodzireja.

Jego twórczość obejmuje różnorodne gatunki muzyczne, od klubowych bangerów po remiksy popularnych utworów, które miksuje na żywo na YT. Najpopularniejszym utworem jest „Odlot do Dubaju”. No to lecimy.

W tym miejscu nie sposób wspomnieć o innej polskiej gwieździe jutubowej dj-ki sprzed kilkunastu lat, a mianowicie DJ Walkerze z Torunia. Przeżyjmy to jeszcze raz. Teraz teraaz teraaaz…

SURPRISE