Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Dlaczego raper Lil Uzi Vert wszczepił w swoje czoło diament o wartości 24 milionów dolarów?

Lil Uzi Vert nadając swojej twarzy niebotyczną wartość, chyba pobił wszystkich konkurentów i stanął na podium w konkursie na najgłupsze a zarazem najbardziej pomysłowe roztrwonienie majątku.
.get_the_title().

Artysta od zawsze lubił szokować i przekraczać granice mody – w przeszłości na przykład grał w futbol amerykański w plisowanej spódnicy. Jednak jego ostatnie „dokonanie” to już zupełnie inny poziom.

Twierdzi, że diament jest więcej wart niż jego dom i wszystkie samochody, dlatego bałby się nosić go w sygnecie, ponieważ mógłby go zgubić. Z tego powodu wolał umieścić go na własnym czole, aby móc go pilnować jak oka w głowie – i to niemalże dosłownie.

Jego 10-11 karatowa błyskotka pochodzi od ulubieńca amerykańskich raperów – nowojorskiego jubilera Elliota Eliantte.

Na swoim Twitterze raper deklaruje, że zbierał na niego od 2017 roku – wtedy to po raz pierwszy zobaczył naturalny różowy diament.

Diament oczywiście spowodował silne krwawienie i widoczny do teraz obrzęk. Lil Uzi Vert „uspokaja” fanów, że gdy zniknie, diament będzie bardziej wyśrodkowany na jego czole.

A może Lil Uzi Vert jest fanem Marvela, chciał być niczym Vision i aż zanadto utożsamił się z androidem, który ożył po tym jak w jego czole umieszczono kamień nieskończoności?

Artysta jest obecnie jednym z najpopularniejszych raperów na świecie. Jego album „Eternal Atake” był najlepiej sprzedającą się rapową płytą w 2020 roku w USA.

Lil Uzi Vert niedawno pochwalił się, że nagrywa właśnie piosenkę z dziewczyną miliardera Elona Muska – wokalistką Grimes.

Czy ktoś pobije ten flex? A może lepszym pytaniem byłoby, czy w ogóle ktoś by chciał?

Zdjęcie główne: Instagram @eliantte
Tekst: Marta Zinkiewicz

SURPRISE