Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Widziałeś kosmitów podczas tripu na DMT? Naukowcy chcą z tobą porozmawiać

Jeśli twój trip po DMT zabrał cię w międzygalaktyczną podróż, naukowcy zachęcają cię do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej twoich doświadczeń.
.get_the_title().

Tysiące osób udają się w podróż po świecie, aby spróbować ayahuaski – psychodeliku zawierającego DMT. Użytkownicy i przeprowadzający rytuał szamani wymieniają wiele zarówno fizycznych, jak i psychicznych zalet. Jedną z konsekwencji zażycia DMT może być przeniesienie się do równoległej rzeczywistości i… spotkanie obcych.

dmt

Naukowcy z prestiżowego Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa chcą porozmawiać z osobami, które tego doświadczyły i dowiedzieć się więcej o „pozaziemskich tripach”. Pracujemy nad badaniami naukowymi dotyczącymi ludzi, który doświadczyli spotkań z bytami pozaziemskimi po DMT. Ta anonimowa ankieta online zawiera pytania o wasze doświadczenia jak również o krótko- i długoterminowe efekty – czytamy na oficjalnej stronie instytucji. Wreszcie możecie więc podzielić się historiami ze swoich najlepszych tripów w imię nauki. Aby wziąć udział w badaniu, należy kliknąć w ten link.

Tekst: DS

SURPRISE