Egg Cleanse Ritual, czyli jak przeprowadzić udane oczyszczenie aury jajem

Starożytny szamański rytuał ma nam pomóc w pozbyciu się wszelkiego rodzaju dolegliwości natury duchowej i zdrowotnej.
.get_the_title().

Sztuka oczyszczania jajem wywodzi się najprawdopodobniej z Ameryki Południowej lub Meksyku, gdzie rytuał ten nosi nazwę ’La limpia’. Podobną praktykę można jednak znaleźć także na Filipinach oraz we Włoszech.

W Polsce oczyszczanie jajem miało być stosowane przez uzdrowicielki nazywane szeptuchami.

Shaheen Miro, pisarz i artysta, mówi, że jaja od wieków są uważane za symbol życia. Tłumaczy, że rytuał polega na przeniesieniu naszej negatywnej energii na inny ’żyjący’ obiekt, oczyszczając przy tym czakry, usuwając wszelkie dolegliwości zdrowotne, a nawet neutralizując magiczne zaklęcia.

@gelatts It’s time to pay back #eggcleanse #foryou ♬ She Knows – J. Cole

Jak poprawnie wykonać szamański rytuał jajem? W pierwszej kolejności musimy umyć jajo w słonej wodzie z sokiem z cytryny. Jeżeli jesteśmy religijni, możemy dodatkowo zrobić nad nim znak krzyża i przeżegnać się. Nie jest to jednak konieczne, by rytuał się powiódł.

Następnym krokiem jest pocieranie ciała jajem – trzymamy je dominującą rękę i koncentrujemy się na obszarach, w których odczuwamy jakikolwiek ból.

Jeśli prawidłowo wykonamy wszystkie czynności, momentalnie poczujemy się zdrowsi, silniejsi i spokojniejsi.

@verushkadelgado_ And now you know that I know. #fyp #222 #spiritualtiktok #evileye #eggcleanse #Yemaya #witchtok ♬ She Knows – J. Cole

Po oczyszczaniu należy rozbić jajko do miski z wodą, by móc odczytać z niego przyczynę naszej złej energii.

Jeżeli wykonujemy rytuał bez uzdrowiciela lub profesjonalisty, z pomocą przyjdzie nam internet, tłumacząc, jak rozumieć poszczególne elementy występujące w rozbitych jajach — czarne żółtko czy czerwone kropki pływające w białku.

Shaheen Miro podpowiada także, jak poprawnie zakończyć całość rytuału. – Pozbądź się jajka, spłukując je w toalecie i zalej ją szklanką soli i soku z cytryny – mówi. W ten sposób zniwelujesz negatywną energię, którą pochłonęło. To kluczowy krok, by odpowiednio zakończyć proces oczyszczania.

Zdjęcie główne: Jakub Kapusnak/Unsplash.com
Tekst: OP

SURPRISE