Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Egg Cleanse Ritual, czyli jak przeprowadzić udane oczyszczenie aury jajem

Starożytny szamański rytuał ma nam pomóc w pozbyciu się wszelkiego rodzaju dolegliwości natury duchowej i zdrowotnej.
.get_the_title().

Sztuka oczyszczania jajem wywodzi się najprawdopodobniej z Ameryki Południowej lub Meksyku, gdzie rytuał ten nosi nazwę ’La limpia’. Podobną praktykę można jednak znaleźć także na Filipinach oraz we Włoszech.

W Polsce oczyszczanie jajem miało być stosowane przez uzdrowicielki nazywane szeptuchami.

Shaheen Miro, pisarz i artysta, mówi, że jaja od wieków są uważane za symbol życia. Tłumaczy, że rytuał polega na przeniesieniu naszej negatywnej energii na inny ’żyjący’ obiekt, oczyszczając przy tym czakry, usuwając wszelkie dolegliwości zdrowotne, a nawet neutralizując magiczne zaklęcia.

@gelatts It’s time to pay back #eggcleanse #foryou ♬ She Knows – J. Cole

Jak poprawnie wykonać szamański rytuał jajem? W pierwszej kolejności musimy umyć jajo w słonej wodzie z sokiem z cytryny. Jeżeli jesteśmy religijni, możemy dodatkowo zrobić nad nim znak krzyża i przeżegnać się. Nie jest to jednak konieczne, by rytuał się powiódł.

Następnym krokiem jest pocieranie ciała jajem – trzymamy je dominującą rękę i koncentrujemy się na obszarach, w których odczuwamy jakikolwiek ból.

Jeśli prawidłowo wykonamy wszystkie czynności, momentalnie poczujemy się zdrowsi, silniejsi i spokojniejsi.

@verushkadelgado_ And now you know that I know. #fyp #222 #spiritualtiktok #evileye #eggcleanse #Yemaya #witchtok ♬ She Knows – J. Cole

Po oczyszczaniu należy rozbić jajko do miski z wodą, by móc odczytać z niego przyczynę naszej złej energii.

Jeżeli wykonujemy rytuał bez uzdrowiciela lub profesjonalisty, z pomocą przyjdzie nam internet, tłumacząc, jak rozumieć poszczególne elementy występujące w rozbitych jajach — czarne żółtko czy czerwone kropki pływające w białku.

Shaheen Miro podpowiada także, jak poprawnie zakończyć całość rytuału. – Pozbądź się jajka, spłukując je w toalecie i zalej ją szklanką soli i soku z cytryny – mówi. W ten sposób zniwelujesz negatywną energię, którą pochłonęło. To kluczowy krok, by odpowiednio zakończyć proces oczyszczania.

Zdjęcie główne: Jakub Kapusnak/Unsplash.com
Tekst: OP

SURPRISE