Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Erotyczne fotografie, które ukazują kobietę z perspektywy kobiety

Zaczynała jako modelka, ale postanowiła zerwać z pozowaniem i ukazać swoje ciało w naturalny, wyzwolony sposób. Zobaczcie fotografie Liny Scheynius, która udowadnia, że fotografia erotyczna może być ponętna i subtelna jednocześnie.
.get_the_title().

Lina Scheynius jest uznawana dziś za jedną z najbardziej interesujących fotografek młodego pokolenia. Urodzona w 1981 roku w Szwecji dziewczyna, zaczynała swoją przygodę z fotografią po drugiej stronie obiektywu jako modelka. Jednak mając dość ciągłego pozowania i udawania na zdjęciach kogoś, kim nie jest, postanowiła sama sięgnąć po aparat. Tak powstały jej pierwsze autoportrety, które w zupełnie odmienny sposób niż dotychczas uwieczniały niezwykłą urodę i charakter Liny. Jej twórczość można nazwać fotograficznym pamiętnikiem, który dokumentuje wiele intymnych chwil z jej życia.

Subtelne ujęcia są najwyższym wyrazem naturalnej kobiecości, która dalece odbiega od wizerunku kobiety we współczesnych mediach.

Nie brak im również erotyzmu, który również opiera się zazwyczaj na ujęciach jej własnego ciała. Zobaczcie niezwykłe prace Liny, która udowadnia, że kobiecość najpiękniej uwieczniają właśnie kobiety.

Źródło zdjęć: http://www.linascheynius.com/

SURPRISE